Esasında nakit ihtiyaçlarınız yerli yerinde ancak bir şekilde ihtiyaçlarınız için birikimlerinize ihtiyaç duymaktasınız. Birikimlerinize dokunmadan ihtiyaçlarınızı karşılamanın diğer yollarını arıyorsunuz.

Günümüzde bankalar sayesinde artık bu konu bir problem olmaktan çıkıyor. Nakit ihtiyaçlarınıza finansal destek alıp aynı zamanda birikim yapmanız da mümkün. Tunus merkezli olan Burgan Bank, bu yönde özel fırsatlar sunmaktadır.

Türkiye’de faaliyete geçtiği günden bu yana hızlı bir müşteri portföyü ve geniş dağıtım kanallarına imza atan banka ürünlerini her geçen gün yeni fırsatlarla donatmaktadır. Bu fırsatlar, Türkiye ekonomisini ve birey ekonomisini kalkındırmanın da yapı taşlarıdır. Bu kapsamda Burgan Bank Birikimli İhtiyaç Kredisi, bir taşla iki kuş vurmanızı sağlayacak bir fırsattır.

Birikimli ihtiyaç kredisi kullanan bireyler, %1,06’dan ihtiyaç kredisi kullanabileceği gibi %25 devlet katkılı bireysel emeklilik sistemine de dahil olabilmektedir. Geleceğini güvence altına almak isteyenler için sunulan bu fırsat için hesap işletim ücreti ve EFT/Havale ücretleri ödemiyorsunuz. Bunun yanında birçok avantaj da beraberinde gelmektedir. Kredinin vade süresi maksimum 36 aydır.

Örnek ödeme planları kapsamında bankanın verileri sizlere sunulursa; 10.000 TL’lik kredi için 36 ay vade süresinde %1,09 faiz oranında, aylık taksitler 350 TL olacaktır. 24 aylık vade süresi ve %1,09 faiz oranı için aylık taksitler 488 TL, 18 ay ve %1,07 faiz oranı için aylık taksitler 626 TL, 12 ay ve %1,06 faiz oranı için aylık taksitlerse 904 TL olacaktır.

Kredi tahsis ücreti her kredi için kredi tutarının binde 5’i olan ücret olarak sizlerden alınmaktadır. İhtiyaç kredisi ve bireysel emeklilik fırsatları hakkında detaylı bilgi için bankanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın