Garanti Link Nedir?

0

Garanti Bankası, özel bankaların lider konumunda yer alan finansal kuruluşlardan bir tanesidir. Sektörde payı büyük bir gelişme ve atılım gösteren banka, yenilikçi hizmetlerine devam etmektedir.

Sosyal medya araçlarının ve internetin hızlı bir yayılma göstermesi bankacılık sektöründe de yeni hizmetlerin doğuşunu sağlamıştır. Birçok sosyal medya platforumda aktif olarak hizmet sunan ve yeniliklerini bu yönde geliştiren bankalar hizmetlerini büyütmektedir.

Sosyal medya hesapları için Garanti Bankası’nın geliştirdiği ürünlerden olan Garanti Link, bu yenilikçi çözümlerin bir parçasıdır. Garanti Link nedir? Garanti Link, sosyal medyaya özel kampanyalar için sunulmuş fırsatlar bütünü olarak nitelendirilebilir. Garanti Bankası müşterilerine özel olarak tasarlanan bu hizmet, Garanti Link ile sosyal medya hesaplarınızı eşlemenizi sağlıyor. Bankacılık profillerinizin Garanti Link ile eşlenmesiyle, ihtiyaçlarınıza ve ilginize yönelik birçok fırsat sunulmaktadır.

Avrupa’da bir ilk olarak görülen bu uygulama, Garanti Bankası’nın müşterilerine sosyal platformda da eşsiz fırsatları sunmaktadır. Link Uygulaması’na katılmak ve hesaplarınızı linklemek oldukça basittir. Bunun için yapmanız gereken işlemler; sosyal medya hesaplarınızı sadece cep telefonu numaranızı girerek linkleyebiliyorsunuz. Daha sonrasında seçeceğiniz Link kampanyalarına katılım sağlayabilirsiniz. Birçok anlaşmalı iş yeri ve Garanti Bankası kampanyasıyla fırsatları siz değil, fırsatlar sizi kovalayacaktır.

Sosyal medya hesaplarınızı linklerken cep telefonu numaranızın yanında formu da doldurmanız gerekmektedir. Çeşitli sosyal medya platformlarından kampanyalara ulaşabilir katıldığınız kampanyalardan otomatik olarak faydalanabilirsiniz. Garanti Link hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın