Yapı Kredi Dosya Masrafsız Taşıt Kredisi

0

İki ortağın güçlerini birleştirmiş bir şekilde ilerledikleri yolda Yapı Kredi, köklü kurum anlayışıyla yoluna güvenle devam etmektedir. Finansal kuruluşların öncülerinden olan banka, sektörde güçlü bir konumda yer edinmiştir.

Bankacılık hizmetlerini titizlikle sürdüren Yapı Kredi, çeşitli ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Dosya masrafsız kredi ürünleri sunan bankanın bir ürünü de Yapı Kredi Dosya Masrafsız Taşıt Kredisi’dir. Araba almak isteyenler için taşıt kredilerinin dosya masrafsız seçeneği bu kredidir.

Dosya masrafsız taşıt kredisi fırsatı için belirlenen üst limit 50.000 TL olarak belirtilmiştir. Hayalinizdeki araca kavuşmak için 48 aya varan vadelerle geri ödemelerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Taşıt kredilerinden faydalanmak için Yapı Kredi şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Taşıt kredisi %1,21’den başlayan faiz oranları içermektedir. Vade süresine göre faiz oranları artış göstermektedir.

Banka, taşıt kredisi için örnek ödeme planlarını müşterilerine sunmuştur. Bu ödeme planları 20 bin TL için 24 ay vade seçeneğiyle %1,21 faiz oranıy eşliğinde aylık 993 TL’lik taksitler içermektedir. Aylık toplam maliyet oranı %1,45’tir. Yıllık toplam maliyet oranıysa %17,42’dir. 20 bin TL için 36 ay vade süresi ve %1,25’lik faiz oranıyla aylık taksitler 723 TL’dir. Aylık toplam maliyet oranı %1,50 ve yıllık toplam maliyet oranıysa %18’dir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Toplam masraflar için dahil edilen kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiştir. Dosya masrafı alınmayan kredide kasko zorunlu tutulmaktadır. Detaylı bilgi için Yapı Kredi iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın