İş Bankası Maaş ve Kamu Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

0

Türkiye’nin bankası olarak nitelendirilen İş Bankası, ihtiyaç kredilerinden ticari kredilere kadar birçok fırsatı ayağınıza getirmekte ve size özel kampanyalar düzenlemektedir. Size özel birçok kredi ürünü, yatırım ürünü ve bankacılık hizmetleri bulunmaktadır.

İş Bankası kampanyaları bayram için de devam etmektedir. Bayram kredisini maaş anlaşalı ve kamu çalışanlarına özel olarak düzenleyen banka, 20 Eylül 2016’ya kadar fırsatlarını sürdürmektedir. İş Bankası Maaş ve Kamu Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi, bayrama özel fırsatlarla sunulmaktadır.

Bayrama özel olarak sunulan bu kredi, maaşlarını banka aracılığıyla alan maaş anlaşmalı ve tüm kamu çalışanı müşteriler için sunulmaktadır. Bu bayram kredisi için kredi üst limiti 50.000 TL olarak belirtilmiştir. İhtiyaç kredisi 36 aya varan vade süreleri içermektedir. İhtiyaç kredileri için faiz oranları %1,24’ten başlamaktadır.

5.000 TL’lik krediler için 12 ay ve 36 ay vade süresinde %1,35’lik faiz oranları uygulanmaktadır. Bu ihtiyaç kredisi için 12 ay vadede aylık taksitler 462 TL’dir. 36 ay vadede ise 184 TL’dir. 15 bin TL’lik kredi için banka %1,24’lük faiz oranlarını 24 ay vade seçeneğiyle örnek olarak belirtmiştir. Örnek kredi için aylık taksitler, 748 TL’dir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

30 bin TL için 36 ay vade ve %1,24 faiz oranıyla aylık taksitler 1082 TL, 50 bin TL için %1,24 faiz oranı ve 36 ay vade fırsatıyla aylık taksitler, 1804 TL’dir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadar sizlerden tahsil edilmektedir. Başvurularınız için İş Bankası başvuru kanallarını kullanabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın