Denizbank Fon Yönetimi Yetkilisi Personel Alımları

0

Kobi Bankacılığından, bireysel bankacılığa ve hatta özel bankacılığa kadar giden finansal faaliyetler sürecinde Denizbank, sektörde lider bankalardan bir tanesidir. Hızlı gelişmelere ve teknolojik altyapıya çabuk adapte olmasıyla birçok fırsat müşterilere kolayca sunulmaktadır.

Uluslararası alanda da büyük bir gelişme gösteren bankanın kariyer fırsatları da bankacılık hizmetleri kadar dikkat çekmektedir. Bu kapsamda kendini uluslararası bankacılık sektörüne atmak isteyen ve sektörde başarılı biri olmak isteyenler banka iş ilanlarını takip etmelidir.

Banka iş ilanları kapsamında, Denizbank Fon Yönetimi Yetkilisi personel alımları gerçekleştirmektedir. Fon yönetimi operasyon bölümünde görevlendirilecek olan adayların bazı genel niteliklere sahip olması gerekmektedir.

İş ilanında aranan genel niteliklerin ilki üniversite mezunu adayların değerlendirileceğidir. Aynı zamanda adayların sayısal ağırlıklı bölümlerden mezun olmaları istenmektedir.

Personel alımları yapacak olan banka, Fon Operasyon Yönetimi konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip adaylarla ilgilenmektedir. Ek olarak adayların çok iyi derecede yazılı ve sözlü olarak İngilizce bilgisine sahip olması gerektiği belirtilmektedir.

Adaylar için aranan diğer nitelikler; insan ilişkileri güçlü, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünme ve problem çözme konusunda yetkin, SPK lisansına sahip, erkek adaylar içinse askerliğini tamamlamış adaylar olması istenmektedir. İlan 9 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanmıştır.

Yaklaşık 200 adayın başvurduğu iş ilanı için son iş başvuru tarihi 9 Eylül 2016 olarak belirtilmiştir.

Bankanın yapacağı personel alımı için ilgili adayların zamanında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Denizbank Fon Yönetimi Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/fon-yonetimi-operasyon-uzmani-yetkilisi-is-ilani/703418

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın