Denizbank Personel Alacak

0

En Az 5 Yıl Tecrübe Şartı

Denizbank 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda banka adaylarda birçok genel nitelik arıyor. Yönetici adayı olarak işe gireceği için adaylarda birçok özellik aranıyor. Bunlardan birisi adayların 5 ila 10 yıl arasında tecrübe sahibi olmasıdır. Çünkü üst düzey bir personel olacak bu kişinin işi bilmesi gerekiyor. Bankanın Denizli Çivril şubesinde görev alacak olan bu personel Cari hesaplar krediler mali kontrol ve kambiyo konusunda deneyimli olmalıdır. Genel müdürlük ve şube yönetiminin belirlediği hedefler doğrultusunda görev alacak ve bu hedeflere ulaşmaya çalışacak.

Bu personel planlama organize etme iletişim kontrol ve koordinasyon gibi şeyleri en iyi şekilde yaparak kaynakları en iyi şekilde kullanacak. Şube Operasyon Yetkilisi olarak işe başlayacak bu personel birçok işte görev alabilecek. Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda Denizbank adayların tercihen üniversite mezunu olmasını bekliyor.

Ayrıca bankacılık alanında benzer bir görevde en az 5 yıllık bir tecrübe şartı arıyor. Banka sınavlarına girmeden Denizbank personeli olabileceğiniz bu iş ilanında banka adaylardan MS Office programlarına da hakim olmalarını bekliyor. Ayrıca adayların insan ilişkileri konusunda da başarılı olması gerekiyor. Ayrıca genelde takım çalışması yapacağı için takım çalışmasına da yatkın olması şarttır.

5 ila 10 yıl arasında tecrübeli adayların arandığı bu banka iş ilanında lise mezunu ön lisans öğrencisi ön lisans mezunu üniversite öğrencisi ya da mezunu yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Bankacılık finans alanında çalışacak olan bu personel sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak.  Banka sınavlarına girmeden banka personeli olabileceğiniz bu ilanda yönetici adayı seviyesinden işe başlayacak ve Denizli şehrinde görev alacaksınız. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın