Yapı Kredi Bankası Personel Alımları

0

En Az Ön Lisans Mezunu Olma Şartı Aranıyor

Yapı Kredi 2016 personel alımları arasında yer alan bu ilanda adayların en az 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Bu da ön lisans mezunları için bir avantajdır. Çünkü banka iş ilanlarında çoğu zaman en az lisans mezunu adaylar aranıyor. Bu iş ilanında adaylarda aranan bir başka genel nitelik ise adayların tercihen telefon ile tahsilat yapmak konusunda deneyimli olması isteniyor. Ayrıca adayların 28 yaşından da gün almamış olması gerekiyor.

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda Yapı Kredi adayların takım çalışmasına da yatkın olmasını istiyor. Ayrıca adayların ikna kabiliyetinin yüksek olması ve hedef odaklı çalışması da adaylarda aranan diğer genel nitelikler arasında yer alıyor. Banka sınavlarına girmeden banka personeli olabileceğiniz bu iş ilanında Yapı Kredi adayların yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine de uyum sağlamasını istiyor.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

Adayların akıcı ve düzgün konuşması gerekiyor. Ayrıca adayların temel bilgisayar programlarına da hâkim olması başka bir şarttır. Banka sınavları ile uğraşmadan banka personeli olabileceğiniz bu iş ilanında tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar aranıyor. Askerlik durumunun yapıldı ya da tecilli olması gerekiyor. Ön lisans mezunu lisans öğrencisi ya da mezunu yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu doktora öğrencisi ya da doktora mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Bankacılık müşteri ilişkileri operasyon bölümünde görev alacak bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak. Yeni başlayan seviyesinden işe girecek olan bu adaylar İstanbul Asya yakasında görev alacak. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bireysel-krediler-izleme-tasf-tahsilat-yetkilisi-1370371

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın