Akbank Gişe Yetkilisi Alımları

0

Yetiştirilecek Adaylar Aranıyor

Akbank 2016 personel alımları arasında yer alan bu ilanda Akbank adayların bazı genel nitelikleri sağlamasını bekliyor. Bunlardan birisi adayların T.C. vatandaşı olmasıdır. Diğer bir aranan genel nitelik ise adayların 1988 ve sonrasında doğmuş olmasıdır. Ayrıca adayların örgün öğretim lisans mezunu olması da adaylarda aranan bir başka şarttır. Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda Akbank erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmalarını ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olmasını istiyor.

Akbank iş ilanları arasında yer alan bu ilanda banka adayların müşteri ve kalite odaklı olarak çalışmasını bekliyor. Adaylarda aranan bir başka kişisel özellik ise adayların dinamik olması güler yüzlü olması ve etkin iletişim sahibi olmasıdır. Ayrıca adayların yoğun çalışma temposuna da ayak uydurması şarttır. Bu iş ilanı ile işe alınacak olan personel genelde takım çalışması içerisinde yer alacağı için takım çalışmasına yatkın olması gerekiyor. Banka tarafından yapılan son 6 içindeki başka bir banka sınavlarına katılmamış olmak gerekiyor.

Ayrıca adayların Akbank tarafından düzenlenen banka sınavlarının sözlü aşamalarında başarısız olmamış olması gerekiyor. Bingöl şubesinde gişe yetkilisi olarak çalışması için bankanın Ağrı şubesinde yetiştirilecek olan bu personelin tecrübesiz olması isteniyor. Eğitim seviyesinin ise üniversite mezunu yüksek lisans öğrencisi yüksek lisans mezunu doktora öğrencisi ya da doktora mezunu olması gerekiyor.

Bankacılık finans bölümünde görev alacak bu personel sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacaktır. Yeni başlayan seviyesinden işe girecek bu personel Ağrı Doğubayazıt’ta görev alacak. Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda buluna bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-dogu-anadolu-bolge-1456685?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1456685&refno=1299_11195

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın