Ana SayfaKredilerİş Bankası Esnafa Bayram Kredisi Kampanyası

İş Bankası Esnafa Bayram Kredisi Kampanyası

-

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan İş Bankası, bankacılık sektöründeki güçlü yerini korumaya devam etmektedir. Ayrıca ihtiyaçlarınıza özel fırsatlar yaratmakta, ürün çeşitliğinde yeni kampanyaların da düzenlenmesinde rol oynamaktadır.

Ürün çeşitliliğine bir ürün daha katan İş Bankası Esnafa Bayram Kredisi kampanyası düzenliyor. Geleneksel bayram kredilerinin yanında esnafını da unutmayan banka, onların bayramda rahat etmeleri için KOBİ’lerde dahil destek vermektedir.

İhtiyaçlarını karşılamak isteyen işletmeler 13 Ağustos 2016’dan itibaren geçerli bu kampanyayla birlikte nakit ihtiyaçlarını giderebilirler. 20 Eylül 2016’da sonlanacak olan kredi, 36 aya varan vadelerle, farklı ödeme seçenekleri içermektedir.

Ödemelerinizi dilerseniz eşit taksitlerle veya 3 ay ertelemeli olarak yapabilirsiniz. Esnaf ve KOBİ kredisi için belirtilen üst limit 150 bin TL olarak belirtilmektedir.

Hayatımızın bir parçası haline gelen esnaflar ve KOBİ’lerin 20 Eylül 2016’ya kadar yararlanabileceği bu kredi, için detaylı bilgilendirme almak istiyorsanız şubelerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kampanya sayfasında herhangi bir ücretlendirme ve faiz bilgilendirmesi yapılmamıştır.

Kampanya seçenekleri için de yine şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Kredi talepleriniz hakkındaki son onay İş Bankası tarafından gerçekleştirilecektir. Kredi talebinizin reddedilme durumu da söz konusu olabilir veya farklı kredi seçenekleri sunulabilir.

Esnaf kredisi ve KOBİ kredisi için başvuru yapmak isteyenler yine şubeler yoluyla başvurularını gerçekleştirebilirler.

Sizden bazı teminatlar veya belgeler kredi kapsamında talep edilebilmektedir. Bu belgelerin istenmesi halinde, temin edip başvuruları öyle gerçekleştirmeniz gerekmektedir.             

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol