Albaraka Türk Düğün Finansmanı

0

36 Ay Vade Seçeneği

Albaraka Türk düğün organizasyonu finansmanında düğün için gerekli olan masraflar için finansman desteği alabilirsiniz. Bu finansman desteği ile düğün masrafları olan düğün salonu kiralanması düğünde gelen konuklara ikram edilen ikramların karşılanması gibi şeylerin satın alınmasını yapabilirsiniz. 36 aya kadar vadeli bu finansman desteğinden yararlanabilirsiniz.

Banka düğün organizasyonu finansmanı için 0 ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerinde yüzde 1,35 oranında kar oranı uyguluyor. Ödemeyi ise eşit taksitler halinde seçtiğiniz vadelerde yapabilirsiniz. Örneğin bankadan 30 bin TL finansman desteği alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız banka size yüzde 1,35 oranında kar oranı uygulayacaktır. Aylık taksit ise 1 106,37 TL olacaktır. Toplam geri ödeme ise 39 829 TL olacaktır. Tahsis ücreti olarak finansman bedelinin yüzde 0,5’i olan 150 TL alınacaktır. Aylık maliyet oranı yüzde 1,65 yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,71 olacaktır.

Bankanın bu ürününden sadece gerçek kişiler yararlanabiliyor. 18 yaşını tamamlamış olmak da bu finansmana başvurabilmek için şarttır. Bu finansmandan yararlanabilmek için proforma fatura, nüfus cüzdanı gelir belgesi gerekiyor. Gelir durumuna göre örneğin ücretli çalışan iseniz maaş bordrosu gibi bir gelir gösteren belge gereklidir.

Ayrıca bankadan temin edeceğiniz başvuru formu da gerekenler arasındadır. Banka bu finansman hakkında siz başvuru yaptıktan ortalama 24 saat sonrasında size başvurunuzun sonucu hakkında bilgi verecektir. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Albaraka Türk şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın