Vakıfbank Ek Kart Kampanyası

0

Vakıfbank, 62 yıldır müşterilerinin memnuniyeti için kredi hizmetleri, kredi kartları, banka kartları ve yatırım ürünleriyle bankacılık sektöründe ve bankacılık işlemlerinde büyük pay sahibi bankalardandır.

Ürünlerinin bir parçası olan ek kartlar, bu işlemlerin bir bölümünü oluşturan hizmetlerdir. Ek kart, Vakıfbank Worldcard’ın sunduğu imkanlardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayan bir karttır. Kredi kartınızın limitinin belirli bir yüzdesince ek kart limitinizi belirleyebilirsiniz.

Vakıfbank Worldcard kadar, ek kart için de bazı kampanyalar düzenlenmektedir. Vakıfbank Ek Kart Kampanyası, sevdiklerinize çıkarttığınız bu kart için 10 TL worldpuan vermektedir. 1 Ocak 2017 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek olan müşteri bazlı kampanyadan, bir kez yararlanılabilecektir. Ayrıca kazanılacak olan bu puanlar bir kerelik olduğu gibi bankadan alınan ilk ek kart için geçerli olacak bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında ek kart başvurusu yaptığınız her kanaldan bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Ek Kart Kampanya dönemleri ayrıca, kampanyanın sayfasında belirtilmektedir. Kampanya sayfasını ziyaret ederek bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu kampanya yıl sonuna kadar 7 döneme ayrılmış şekildedir. Ek kart başvurusu tarihinize göre puan kazanım gibi bilgilere yine kampanya sayfasından ulaşılabilir. Kampanya kapsamında BusinessCard’lar geçerli değildir. Puan kazanımları ise yapılacak ilk alışverişte geçerli olup, ilk alışverişinizde hemen kartınıza yüklenecektir.

Ek kart başvurusu için SMS, internet şubeleri, şubeler veya mobil şubelerle başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. SMS Başvurusu için yapmanız gereken; ekkart, ekkart alacak kişinin TCKN’si aralarında boşluk bırakarak, 5724’e göndermeniz gerekmektedir. Çağrı merkeziyle de hızlıca başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın