En Uygun Taşıt Kredisi Veren 10 Banka

0

Güncel en uygun taşıt kredisi veren 10 banka listesini sizler için derledik.

Yeni bir taşıt almak, hali hazırda var olan aracını yenilemek ya da yatırım amaçlı kiraya vermek üzere 2. Bir araç almak isteyen bireyler için, bankalar çeşitli taşıt kredisi imkanları sunmaktadır. Bu taşıt kredilerine ait faiz oranları 0 ya da 2. el araç almanıza göre değişebilmekle beraber, vade ve meblağ da önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

En Uygun Taşıt Kredisi Veren 10 Banka!

24 aylık vadede 30,000 TL için hesaplandığı takdirde;

      1.Denizbank Taşıt Kredisi: Denizbank’ın sunmuş olduğu taşıt kredisi faiz oranı yalnızca %1.58

 1. Akbank Taşıt Kredisi: Listemizde ikinci sıradan yer alan Akbank taşıt kredisi faiz oranı ise yüzde 1,49
 2. 3.Fibabanka Taşıt Kredisi: Fibabanka’nın sunmuş olduğu Taşıt Kredisi kampanyası kapsamınca uygulanan faiz oranı %1.41 olarak belirlenmiştir.
 1. Ziraat Bankası Taşıt Kredisi: Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu taşıt kredisi faiz oranı ise %1.35 olarak karşımıza çıkıyor.
 2. QNB Finansbank Taşıt Kredisi: Finansbank’ın hali hazırda devam etmekte olan Finansbank Taşıt Kredisi kapsamınca belirlenen oran ise %1.52
 3. HSBC Taşıt Kredisi: HSBC Bank’ın sunmakta olduğu taşıt kredisi faiz oranı, %1.70 olarak karşımıza çıkıyor.
 4. 7.ING Bank Taşıt Kredisi: ING Bank’ın hali hazırda yürütmekte olduğu kampanyasının faiz oranı ise %1.54.
 1. Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi: Türkiye İş Bankası tarafından, müşterilerine sunulmakta olan taşıt kredisi faiz oranı %1,37.
 2. Vakıfbank Taşıt Kredisi: Vakıfbank ise kuruluş yıldönümüne özel kampanya düzenlemiştir. Bu kapsamda uygulanan bu oran ise %1.28 olarak belirlenmiş.
 3. ICBC Taşıt Kredisi: ICBC’nin sunmuş olduğu taşıt kredisi faiz oranı ise, %1.33.
 4. Yapı Kredi Taşıt Kredisi: Yapı Kredi Bankası hem 0. Hem de 2. El otomobil alımları için yüzde 1,46 oranında faiz uygulamakta.
 5. Halkbank Taşıt Kredisi: Halkbank’ın taşıt kredisi için uyguladığı faiz oranı yüzde 1,30’dur.
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın