Ana SayfaKredilerZiraat Katılım En Avantajlı Taşıt Finansmanını Veriyor

Ziraat Katılım En Avantajlı Taşıt Finansmanını Veriyor
Z

-

Yüzde 1,12’den Başlayan Kar Oranları

Ziraat Katılım taşıt finansmanı şuanda taşıt kredilerinden daha avantajlı durumdadır. Özellikle çok tercih edilen 24 ay 36 ay ve 48 ay vadeli taşıt kredileri ve finansmanları arasında en uygun Ziraat Katılım Bankasının sunduğu finansmandır. Banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için aracın kaskosunun banka tarafından yapılması durumunda sadece yüzde 1,12 oranında kar oranı uygulamaktadır. 37 ay ila 48 ay arasındaki vade seçeneklerinde ise yine aracın kaskosunun banka tarafından yapılması halinde yüzde 1,15 oranında kar oranı uygulanıyor. Tahsis ücreti ise finansman tutarının yüzde 0,50’si oranındadır.

Hayat sigortası, kasko poliçesi gibi masraflarında olacağı bu finansman şuanda en uygun finansmandır.  20 bin TL finansman alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız finansmanın yıllık maliyet oranı yüzde 18,31 olacaktır.

Ancak kaskosu başka bir kuruluş tarafından yapılan taşıtlar için alınan taşıt finansmanında banka 1 ila 36 ay vade için yüzde 1,20 oranında kar oranı uygularken 37 ay ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için ise yüzde 1,25 oranında kar oranı uygulamaktadır. Ancak bu oranlar yine diğer bankaların kampanyalı faiz oranlarından ya da kar oranlarından da daha avantajlıdır. Tahsis ücreti ve diğer masraflar da bu finansmanda da bulunuyor. Ziraat Katılım Bankasının bu taşıt finansmanı hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için size en yakın Ziraat Katılım Bankasına başvurabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol