Ana Sayfa Ekonomi Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi

Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi

-

Bireylerin daha uygun koşullarda finansman alabilmeleri için kurulan Yapı Kredi Bankası, geçmişten günümüze özel bankalardan ilki olarak birçok finansal hizmetin de öncüsü olmuştur. İhtiyaçlar, konutlar, para transferleri, taşıtlar, kredi kartları gibi birçok hizmeti bankacılık adı altında bizlere sunmaktadırlar.

Bu hizmetlerin birkaçı için krediler, birkaçı için de nakit avanslar EFT’ler havaleler gibi işlemlerle müşterilerinin bankacılık hizmetlerini karşılamışlardır. Eğitim sektöründe de öncü bir yapı izleyerek Taksitli Eğitim Sistemi dediğimiz yapıyı ortaya çıkarmıştır. Kısaca TEST olarak nitelendirilen bu sistem, okul ödemelerine ilişkin hizmetlere dairdir.

Hesabınızda para bulunmaması durumunda size ödemelerde kolaylık sağlamaktadır. Okul ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştirerek, okul taksitlerinin düzenli ve eksizsiz bir şekilde ödenmesini sağlar. Sizin adınıza okulun hesabına otomatik ödemeler gerçekleştirir. Taksitli eğitim sistemi (TEST), sizin zamandan kazanmanızı sağlar, ödemelerinizi aksatmanızı önler, taksitlerinizi takip etmeseniz bile size bir külfeti olmaz ayrıca hesap işletim ücreti de alınmaz.

Taksitli eğitim sistemi başvurusu için cep telefonunuzdan SMS yoluyla, internet şubeleri yoluyla veya okuldan alınan ödeme planı çerçevesinde TEST başvurusu formunu doldurup en yakın şubeden bu hizmeti alabilirsiniz. Kayıt dönemlerinde okulda açılan Yapı Kredi standleri de bu konuda size destek ve bilgi verebilir. Değerlendirme sonucu size mail veya SMS yoluyla gönderilir. Başvuru talebinizden sonra okul dönemlerinde kullanılmak amacıyla verilen bu hizmetin limitleri değerlendirmeye alınır.

Bu hizmetten faydalanabilmeniz için Yapı Kredi de açık hesabınız bulunması gerekmektedir. Başvuru için gerekli belgeler ve detaylı bilgilendirme için Yapı Kredi iletişim kanalları kullanılabilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,261BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler