Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Dijital Bankacılık Uzmanı Personel Alımları

ING Bank Dijital Bankacılık Uzmanı Personel Alımları
I

-

İyi bir kariyer planlaması ve başlangıcı için öncelikle bir hedefiniz olmalıdır ve o hedef sizi kariyer yolunun sonuna kadar götürebilmelidir. Kariyer planlamasında bir sektörde ilerleyip başarılı olabilir ve o sektörde kendinizi gösterebilirsiniz.

Bankacılığın yaygın bir ağ oluşturduğu son yıllarda, kariyer planlarınızı da banka iş ilanları doğrultusunda yönlendirebilirsiniz. Bankacılık ve finans alanlarında kariyer yapabilir ve bankaların size sundukları fırsatları değerlendirebilirsiniz. ING Bank Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan bankalardan bir tanesidir.

İleriyi düşünürek yol alan banka, kariyer planları olanlar için personel alımlarını, ileriyi düşünebilen ve sorumluluk alan bireylerce gerçekleştirmektedir. Genç yetenek programlarıyla, deneyimsiz adayların başarıya ulaşmalarında yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda dijital ortamın gelişmesiyle birlikte ING Bank Dijital Bankacılık Uzmanı personel alımları gerçekleştirmektedir. Yurt içi ve yurt dışı kariyer planlarınız da artık bir hayal değil. Bankanın personel alımı için iş başvurusu yapacak adaylardan genel itibariyle istedikleri nitelikler;

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden(iktisadi idari veya mühendislik fakültesi)
  • Tercihen Satış ve Pazarlama konusunda en az 2 senelik tecrübesi bulunan
  • Microsoft Office programlarına hakim
  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip ve dijital platformların takibini iyi bir şekilde gerçekleştiren
  • Seyahat problemi olmayan ve analatik bir düşünce yapısı olan
  • Detaylara önem veren, sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen
  • İnsan ilişkilerinde yetkin ve ekip çalışmasına yatkın

İş ilanına başvuracak olan adaylar için iş tanımı; dijital pazarlama ve satış stratejisinin oluşmasında rol oynayacak ve yönetimini gerçekleştirecek, sorumlu tutulduğu dijital bankacılık ürünleri ile ilgili stratejilerin belirlenmesi, hedefler doğrultusunda ürün yönetimi gibi konularda ekiplerle çalışıp dijital kanallar üzerindeki ürünlerin performanslarının arttırılması, dijital süreçlerde iyileştirmeler yapmak, kampanyalar oluşturmak, raporlar hazırlamak, e-commerce alanında bilgili olmaksa tercih sebebidir.

İş ilanı için son başvuru tarihi 26 Ağustos 2016 olarak belirtilmiştir. Personel alımları hakkında daha detaylı bilgi için iş ilanı sayfası ziyaret edilebilir.

ING Bank Dijital Bankacılık Uzmanı Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-dijital-bankacilik-uzmani-kidemli-uzmani-1632626?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1632626&refno=10526_19589

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol