ING Bank Mobil Satış Temsilcisi Alımları

0

Lise Mezunu Adaylarda Başvurabiliyor

ING Bank 2016 personel alımları arasında yer alan bu iş ilanında banka adaylardan bazı genel niteliklere sahip olmasını istiyor. Bunlardan birisi adayların en az lise mezunu olmasıdır. Bu ise lise mezunları için bir avantajdır. Çünkü banka iş ilanlarında genelde lisans mezunu adaylar aranmaktadır. Diğer bir aranan genel nitelik ise adayların 30 yaşına gelmemiş olmasıdır. Adayların gün içinde dinamik enerjik ve motivasyonunun yüksek olması da aranan bir başka özelliktir.

Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda adaylardan sosyal olmaları iletişim ve ikna becerilerinin de iyi olması gerekiyor. Ayrıca adayların takım çalışmasına da yatkın olması lazım. Adaylardan İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Gaziantep, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Samsun, Kayseri, Konya ve Denizli illerinden birinde ikamet etmesi isteniyor. Çünkü görev alabilecekleri iller bunlardır. Banka sınavlarına girmeden ING bank personeli olmak isterseniz bu ilanı inceleyebilirsiniz.

Bu adayların bankacılık kariyerlerinde saha satış yöneticiliği ve şube bankacılığı pozisyonlarında devam etmeleri isteniyor. Çünkü bu işte başarılı olurlarsa bu alanlarda yükselebilirler. Ayrıca adaylardan askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olması isteniyor.

Sahada yani ofis dışında görev alacak bu personeller sahada müşteri ziyaretleri yapacak ve bireysel bankacılık ve KOBİ bankacılığı ürünlerinin satışını yapacaktır. Tecrübeli ya da tecrübesiz adayların arandığı bu ilanda askerlik durumunun yapıldı muaf ya da tecilli olması gerekiyor. Ayrıca adayların eğitim durumunun lise mezunu, ön lisans öğrencisi ya da mezunu, lisans öğrencisi ya da mezunu, yüksek lisans mezunu ya da öğrencisi, doktora mezunu ya da öğrencisi olması gerekiyor.

Bankacılık finans alanında görev alacak bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacaklar. Uzman yardımcısı seviyesinden işe başlayacak olup Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Mersin, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Samsun illerinde görev alabilecek. Banka sınavları hakkında da detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu iş ilanı hakkında da daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-mobil-satis-temsilcisi-istanbul-harici-iller-1404189

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın