Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alımları

0

Tecrübesiz Adaylar Aranıyor

Şekerbank 2016 personel alımları arasında yer alan bu ilanda Şekerbank adayların bazı şartları sağlamlarını bekliyor. Ülke genelinde ihtiyaç olan şubelerde görev alçak bu personel Şekerbank’ın Anadolu misyonunda yer alacaktır. Tarım ya da İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak görev alacak genç ve başarılı adaylar aranıyor.

Banka iş ilanları arasında yer alan Şekerbank’ın bu ilanında banka adayların tarım bankacılığı konusunda görev almak isteyen adaylar için tercihen üniversitelerin Ziraat Fakültesinden mezun olmaları isteniyor. İşletme Bankacılığı alanında görev alacak olan personel adaylarının ise tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olması isteniyor. Banka sınavlarına girmeden banka personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda da yetenekli olması gerekiyor. Ayrıca adayların satış kabiliyetinin de yüksek olması gerekiyor.

Bu ilanda Şekerbank adaylardan esnek çalışma saatlerine uyum göstermesini de bekliyor. Banka iş ilanları arasında yer alan bu iş ilanında Şekerbank erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartı arıyor. Erkekler için 28 yaşını kadınlar için ise 26 yaşını aşmamış olmakta aranan genel nitelikler arasında bulunuyor.

Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak görev alacak personel zirai müşterilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre uygun ürün ve hizmetleri sunacaktır. Ayrıca köy ziyaretleri yaparak çiftçiler ile ilişkilerini yerellik unsurunu ile birlikte verimli bir şekilde yürütecektir. İşletme Bankacılığı müşteri temsilcileri ise işletmelerini geleceğe taşımak isteyen küçük esnaf ve KOBİ’lerle ilgilenecektir. Bu kişilere uygun ürün satışları yapacaktır.

Tecrübesiz adayların arandığı bu iş ilanında adayların askerlik durumunun yapıldı ya da muaf olması gerekiyor. Banka sınavları ile uğraşmadan Şekerbank personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların en az üniversite mezunu olması gerekiyor. Ayrıca yüksek lisans öğrencisi, yüksek lisans mezunu, doktora öğrencisi ya da mezunu kişiler bu işe başvuru yapabilirler. Bankacılık satış sektöründe görev alacak bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak. Ayrıca yeni başlayacak seviyesinden işe başlayacak olup ülke genelinde birçok ilde görev alabilecektir. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-tarim-bankaciligi-musteri-temsilcisi-1633347

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın