Ana SayfaKredilerFinansbank Bayram Kredisi Kampanyası

Finansbank Bayram Kredisi Kampanyası
F

-

3 Ay Erteleme Seçeneği

Finansbank bayram kredisinde banka 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Ayrıca bu kredide 3 ay ertelemeli ödeme şeklini de kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisinde faiz oranları müşterinin kredi skoruna göre değişkenlik göstermektedir. Buna göre yüksek skor sahibi kişilerin kredi faizi düşük olurken düşük skor sahibi kişilerinde kredi faizi yüksek olmaktadır. Bu skor müşteri gelirine ödeme alışkanlıklarına önceki kredilerini nasıl geri ödediği gibi farklı değişkenlere göre hesaplanıyor.

Bu kredide en iyi müşteri skoru için sunulan faiz oranı yüzde 1,20’dir. En düşük skor için sunulan faiz oranı ise yüzde 1,63’dür. Bankadan 10 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız banka size yüzde 1,20 ila yüzde 1,63 arasında bir faiz uygulayacaktır. Örneğin yüzde 1,20 faiz uygulaması durumunda aylık taksitleriniz 358 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti BSMV dâhil olmak üzere 52,5 TL olacaktır. Sigorta primi 247,41 TL olurken yıllık toplam maliyet ise yüzde 19,1604 oranında olacaktır.

Başvuru için banka müşterilerinden bazı belgeler talep ediyor. Bunlardan birisi kimlik belgesi yani nüfus cüzdanı ya da noter onaylı sureti gereklidir. Ayrıca adres belgesi adres gösteren bir fatura gereklidir. Son olarak gelir durumunuza göre gelirinizi gösteren bir gelir belgesi gereklidir. Ancak banka müşterilerini değerlendirip uygun görmemesi halinde kredi vermeyebilir. Bu bayram kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol