Yapıkredi Düşük Faiz Oranlarıyla Taşıt Kredisi

0

Araba almak isteyenler için birçok fırsatı ayağınıza getiren bankalar, belirli faiz oranları karşılığında sizlere taşıt kredisi fırsatı sunmaktadır. Taşıt kredilerinden faydalanarak uzun vadede ödeme fırsatlarıyla arabanıza kavuşmanız mümkün.

Yapıkredi düşük faiz oranlarıyla taşıt kredisini sizlere sunuyor. Çeşitli firmalarla anlaşılması halinde düşük faiz oranlarıyla sizi karşılayacak olan bankanın vade süresi 48 aya kadar uzamaktadır. Değişen seçeneklerle taşıt kredi faiz oranları da farklı oranlarda seyretmektedir.

İsterseniz sıfır km isterseniz ikinci el araçlardan birini seçerek kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak isteyenler Yapı Kredi Bankası başvuru kanallarıyla bunu gerçekleştirebilirler. Taşıt kredi faiz oranları, kampanya 1 grubu için %1,25’ten başlamaktadır. 12 aya kadar olan vade sürelerinde banka size %1,25 kredi faiz oranları uygulamaktadır.

Faiz oranları 12 ve 36 aylık süre zarfında %0,01’lik bir artış göstererek %1,26 olmaktadır. 36 ay ve 48 ay vade seçeneğinde faiz oranları biraz daha yükseliş göstererek %1,32 olmaktadır. Taşıt kredi faiz oranları bireysel taşıt kredileri ve ticari taşıt kredileri için benzer oranlarda seyretmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Kampanya 2 grubunun kredi faiz oranlarıysa sabit bir seyir izlemektedir ve 48 ay için %1,35’tir. Örnek ödeme planları oluşturulursa; 20 bin TL’lik kredi için %1,26 faiz oranı 24 ay vade süresi ile aylık taksitler 1000 TL, toplam masraf 105 TL, aylık toplam faiz maliyet oranı %1,57, yıllık toplam faiz maliyet oranı %18,84’tür.

20 bin TL için diğer örnek ödeme planı %1,35 faiz oranı 24 ay vade süresinde aylık taksiyler 1012 TL, toplam masraf 105 TL aylık toplam maliyet oranı %1,67, yıllık toplam maliyet oranıysa %20,04’tür.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın