Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank İşkur Bireysel Satış Temsilcileri Arıyor!

Denizbank İşkur Bireysel Satış Temsilcileri Arıyor!
D

-

Bankacılık sektörü içerisinde yer almak isteyen adayların karşılarına çıkmakta olan fırsatları çok iyi değerlendirmeleri gerekmektedir. Rekabetin bu denli yüksek olduğu bir sektör için, kaliteli ve donanımlı olmak, binlerce hatta belki de yüz binlerce rakibiniz arasından kolaylık ile sıyrılmanıza yol gösterebilmektedir.

Her gün onlarca banka iş ilanı açılarak, yüzlerce banka personel alımı yapılmaktadır. Bu ilanlara başvuran kişi sayısı ise oranlanırsa ihtiyaç duyulan personel sayısından çok daha fazla olarak belirlenmektedir. Her başvurduğunuz banka iş ilanı içerisinde dikkati çekmek için donanımınızı güçlendirmeli. Yapılacak olan banka sınavlarını başarı ile sonuçlandırıp, banka mülakatlarında kendinizi yeteri kadar gösterebilmelisiniz.

Bankacılık sektörü içerisinde kimi zaman karşınıza çıkabilecek olan fırsatları değerlendirmeniz çok önemlidir. Bu fırsatlardan bir tanesi olarak görülebilecek ve Denizbank’ın sunmuş olduğu bir fırsat olan İŞKUR destekli şekilde uygulanacak olan proje dahilinde,  2 haftalık süreç içerisinde Deniz Akademi dahilinde, sertifikalı şekilde eğitim görecek olan katılımcılar için, eğitim programı sonunda Denizbank dahilinde iş ilanı sunulmaktadır.

Sonucunda sertifika verilecek olan eğitime katılmanız durumunda ise yer alabileceğiniz pozisyon dahilinde, SGK emekli maaşı devri, kredi, otomatik ödeme, sigorta satışları yapacak kapasitede olmanız gerekmektedir. İlgilenen adayların yoğun tempoya ayak uydurabilmesi, takım olarak çalışmak için yatkın özellik göstermesi ve de diksiyonunun düzgün olması şart koşulmaktadır.

İlgilenen adaylar söz konusu eğitim ve de iş fırsatına aşağıdaki bağlantı ile ulaşabilir:

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/iskur-bireysel-direkt-satis-temsilcisi-is-ilani/662047

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol