Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Personel Alımı

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı
Y

-

Genel Müdürlükte Çalışacak

Yapı Kredi 2016 personel alımları arasında yer alan bu ilanda adayların bazı özelliklere sahip olması gerekiyor. Bunlardan birisi adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin tercihen İşletme İktisat İstatistik Matematik Ekonometri Endüstri Mühendisliği İşletme Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olma şartı arıyor. Bankanın genel müdürlüğünde Kurumsal ve Ticari Krediler Yönetim Bölümünde görev alacak bu personel Finansal Analiz Uzmanı olacaktır.

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda adaylardan MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilmesi isteniyor. Ayrıca adayların ileri derecede İngilizce bilgisine sahip olması da aranan şartlar arasında yer alıyor. Banka sınavlarına girmeden Yapı Kredi personeli olabileceğiniz bu iş ilanında adayların analiz ve raporlama becerisine de sahip olması aranan şartlar arasında bulunuyor.

Adaylarda aranan bir başka genel nitelik ise adayların analitik düşünce yapısına ve problem çözme yeteneğine sahip olmasıdır. Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda banka erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma ya da en az 2 yıl tecilli olma şartı arıyor.

Kurumsal ve Ticari bölümde bulunan müşterilerin bilançolarında gerekli düzeltmeleri yapacak ve finansal analiz raporlarını düzenleyecek olan bu personel tecrübeli ya da tecrübesiz olabilir. Banka sınavları ile uğraşmadan da banka personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların üniversite mezunu yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu, doktora öğrencisi ya da mezunu olması gerekiyor. Adayların yabancı dil olarak ileri derecede okuma yazma ve konuşma İngilizcesine sahip olması gerekiyor.

Bankacılık finans genel başvuru muhasebe bölümlerinde görev alacak olan bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak. Uzman seviyesinden işe başlayacak olup İstanbul Avrupa ve Asya yakasında görev alabilecek. Bu iş ilanı hakkında detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-finansal-analiz-uzmani-1473425

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol