Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Proje Yöneticisi Alacak

Şekerbank Proje Yöneticisi Alacak

-

Tecrübeli Adaylar Aranıyor

Şekerbank 2016 iş ilanları arasında yer alan bu ilanda banka adaylarda bazı genel özellikler arıyor. Buna göre bunlardan birisi adayların üniversitelerin bilgisayar mühendisliği ya da endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olma şartıdır. Adaylarda aranan bir diğer özellik ise adayların iyi derecede İngilizce bilmesidir. 

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda adayların bankacılık sektöründe proje yönetimi süreçlerinde 3-4 yıllık bir deneyimi olması isteniyor. Bu iş ilanı ile aranan adayların kurumsal ve bireysel krediler kartlı sistemler alternatif dağıtım kanalları hazine nakit yönetimi ödeme sistemleri konusundan en az birine hâkim olması gerekiyor. Banka sınavlarına girmeden Şekerbank personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların tercihen proje yönetimi konusunda sertifikası olması isteniyor. Bu belgeye örnek olarak da PMP verilmiştir. Şekerbank bu iş ilanında erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartı da arıyor.

Bilgi teknolojileri grubu içinde yer alacak bu personel proje ekibi içinde görevlendirilecektir. Bankada birçok önemli görev üstelenecek olan bu personel adaylarının en az 3 yıl tecrübeli olması gerekiyor. Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda adayların askerlik ile ilişiklerinin yapıldı olması gerekiyor. Eğitim seviyesi ise üniversite mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu ya da doktora mezunu ya da öğrencisi olması gerekiyor.

Bankacılık bilgi işlem ve mühendislik alanlarında görev alacak olan bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak. Uzman yardımcısı seviyesinden göreve başlayacak olup İstanbul Avrupa ya da Asya yakasında çalışacaklar. Banka sınavları hakkında daha detaylı bilgi almak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu iş ilanı hakkında da bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-proje-yoneticisi-1633944

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol