Vakıfbank’tan Bayrama Özel Taşıt Kredisi

0

0 KM Otomobil Kredisi

Vakıfbank taşıt kredisinde bu kampanyadan sadece 0 km araç alacak kişiler yararlanabiliyor. Ayrıca bu kredide 48 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor. Banka bu kredide müşterileri için farklı ödeme seçenekleri de sunuyor. Bunlardan birisi aylık eşit taksitli ödemedir. Diğer bir ödeme şekli ise 3 ay ödemesiz dönemli eşit taksitli kredidir. Diğer bir kredi ödeme şekli ise 3 ayda bir taksitlidir. Son taksit balon ödemeli kredi seçeneği de bulunuyor. Son olarak da değişken taksitli ödeme şekillerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Vakıfbank bu kredide müşterilerine alacakları otomobil için fatura değeri üzerinden kredi veriyor. Nihai fatura değerinin 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için banka yüzde 70 oranında kredi veriyor. 50 bin TL üzerindeki kısım için ise banka yüzde 50 oranında kredi veriyor. Fatura değeri 50 bin TL’yi aşmayan araçlar için ise yüzde 70 oranında kredi veriliyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

48 aya kadar vade seçeneği bulunan bu kredide faizler yüzde 122’den başlıyor. Kefil şartı aranmayan bu taşıt kredisinde hayat sigortası zorunluluğu da aranmıyor. 3 ila 48 ay vade seçenekleri için masrafsız taşıt kredisini seçerseniz 3 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,25 oranında kredi faizi bulunuyor. Masraflı ancak düşük faizli krediyi seçerseniz de aylık faiz oranı yüzde 1,22 olarak uygulanıyor.

Kredi tahsis ücreti olarak da banka kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında bir ücret tahsil ediyor. Örneğin 20 bin TL kredi alırsanız banka 100 TL kredi tahsis ücreti alıyor. Vakıfbank’ın bu kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın