CEPTETEB Kredi Faiz Oranları

0

CEPTETEB sizlere şubesiz bir bankacılık deneyimi yaşatan, TEB hizmetidir. CEPTETEB ile şubeye gitmeden birçok fırsattan faydalanabilirsiniz. Dijital bankacılık ürünü olan CEPTETEB, yenilenen ve sürekli güncel bir süreç izleyen yapısıyla karşımıza çıkmaktadır.

Şüphesiz şubesiz bankacılık hizmeti de olsa kredi hizmetleri de bulunmaktadır. Şubeye gitmeye gerek kalmadan ve kredi tahsis ücreti ödemeden kullanabileceğiniz kredi için belirli faiz oranları talep ederek kredi vermektedir.

Verdiği ihtiyaç kredisi üzerinden sizlerden aldığı kredi faiz oranları, verdikleri hizmetin bedelini oluşturmaktadır. Şimdilik sadece ihtiyaç kredisi sunan CEPTETEB Kredi Faiz Oranlarıysa şu şekildedir;

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ayağınıza kadar getirelebilecek olan ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,30 gibi oranlar içermektedir. Başvurunuz onaylandıktan sonra dahi şubeye gitmeden kullanabileceğiniz bu krediye başvurularınızı CEPTETEB sitesinden yapabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi için sizden kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir. Sadece sigorta masrafları ve kredi faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz.

Sigorta masraflarıysa kişiye göre ve krediye göre değişiklik gösterebilmektedir. 36 aya varan vade seçenekleri içeren bankanın %1,30’luk faiz oranıyla kullanabileceğiniz kredinin maksimum kredi limiti 20 bin TL’dir. Minimum kredi tutarıysa 1000 TL olarak belirtilmiştir.

Ayrıca kredi kapsamında sizden %5 oranında BSMV ve %15 oranında KKDF vergi ücretleri de tahsil edilmektedir. Kredi faiz oranları her vade süresi için sabit bir seyir izleyip %1,30’da kalmaktadır. 5 bin TL’lik örnek kredi için sigorta masrafları 128,52 TL, yıllık maliyet oranıysa %20,3693’tür.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın