Denizbank Kredinamik İhtiyaç Kredisi

0

Nakit ihtiyaçlarına hızlı çözümler arayanlar için fırsatları ayağınıza getiren Denizbank, yeni bir kredi fırsatıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Denizbank Kredinamik İhtiyaç Kredisi, nakte sıkıştığınızda bir tık uzağınızda olan bir çözümdür.

Şubeye uğramaksızın ve evrak imzalamadan kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi, internet bankacılığı yoluyla alınabilmektedir. Hemen giriş yaparak hızlıca kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusunu hemen TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonunuz aracılığıyla Denizbank’ın sitesinden ya da 3280’e SMS göndererek de gerçekleştirebilirsiniz.

%1,55’ten başlayan faiz oranlarıyla müşterilerini karşılayan banka değişen vade sürelerinde değişen faiz oranları uygulamaktadır. Kredi için uygulanan faiz oranları 12 aylık vade süresi için %1,55 ve 24 – 36 ay vade aralığında %1,59’dur.

Kredinizden faydalanabilmek için onaylanması halinde internet şubesinden Krediler menüsüne ulaşarak oradan İhtiyaç Kredisi Kullandırım seçeneğinden sonra oradaki dökümanların onayını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Dökümanları okumadan onaylamamanız önerilir. Kullandırılabilecek maksimum kredi tutarı 20.000 TL’dir.

İhtiyaç kredisi için örnek bir ödeme planı sunan banka 10 bin TL’lik kredi için 36 ay vade ve %1,59 faiz oranıyla aylık 387 TL’lik taksitlerle sizleri karşılamaktadır.

Kredi için kredi tahsis ücreti, vergi masrafları, sigorta masrafları gibi ek masraflar da bulunmaktadır. Bu masraflar; kredi tahsis ücreti ihtiyaç kredisi tutarının %0,5’i olan 50 TL, sigorta ve vergiler 151 TL’dir. Sigorta masrafları kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir.

10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi için aylık toplam maliyet oranı %2,1617, yıllık toplam maliyet oranıysa %25,9407’dir. Kredi başvurusu hakkında detaylı bilgilendirme için Denizbank iletişim ve başvuru kanalları kullanılabilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın