Ana SayfaKredilerŞekerbank Profesyonellere Kredi Fırsatı

Şekerbank Profesyonellere Kredi Fırsatı

-

Şekerbank, şeker üreticilerine finansman desteği vermek amacıyla çıktığı bu yolda, bankacık alanında ilerleyerek geniş bir ürün ağı oluşturmuştur. Bu ürün ağı ile Türkiye’nin her yerine geniş bir dağılım göstermiştir.

Birçok ürün çeşitliliği sunan banka, emekliden yeni annelere kadar kredilerde özel  banka kredilerini tüketiciye sunmaktadır. Sektörlere özel kredi fırsatları da bunun bir örneğidir. Profesyonellere de ihtiyaç kredisi sunan banka, 750 bin TL’ye kadar kredi vermektedir.

Profesyoneller kimdir? Doktorlar, avukatlar, eczacılar, veterinerler, diş hekimleri, mali müşavirler vb. sektörlerde görev alan kişilerdir. Bu kişilerin mesleki faaliyetlerini geliştirmek, işlerinin ve işyerlerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanması için profesyonel mesleğe sahip kişilerin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış bir kredidir.

Şekerbank Profesyonellere Kredi Fırsatı, 60 aya varan vade fırsatları sunmaktadır. Esnaf ve işletme kredileri bazında verilen kredi, 4 aylık taksit erteleme fırsatlarını da sunmaktadır. Dilerseniz aylık eşit taksitler halinde de geri ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi fırsatından faydalanmak için, en yakın Şekerbank şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi edinmek için Şekerbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kredi başvurusu için gerekli belgeler de sizden talep edilebilmektedir Bu belgelerin bilgisine bankadan ulaşabilirsiniz.

Esnafsanız veya bir işletme yürütüyorsanız, size özel olarak hazırlanan diğer Şekerbank esnaf kredilerini veya ticari kredileri de inceyelebilir, bilgi alabilirsiniz. Esnaflara özel olarak mortgage kredileri dahi veren bankanın diğer banka kredilerinin kampanyalarının takibini web sitesinden yapabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol