Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

0

Finansbank, Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarından bir tanesidir. Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan kuruluş, güncel kampanyalar ve kredi fırsatlarıyla müşterilerinin memnuniyetini yükseltmeyi sürdürmek istemektedir.

Birçok kredi ürünü sunan banka, bu ürünler için kredi faiz oranları adı altında ücret almaktadır. Faiz oranları her kredi için değişiklik göstermektedir. Finansbank ihtiyaç kredileri içinde dahi bu oranlar kişiye özel oranlar içermektedir.

Finansbank ihtiyaç kredileri için faiz oranları %1,18’den başlayan oranlar içermektedir.

Finansbank Güncel ihtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Finansbank’ın güncel kredilerinden olan bayrama özel ve yaza özel ihtiyaç kredileriyle başlanırsa; bayrama özel ihtiyaç kredisi, %1,20’den başlayan ve değişen kredi faiz oranları içermektedir. Değişen ihtiyaç kredisi faiz oranlarının belirlenmesinde müşteri skoru etkili olmaktadır. Faiz oranları; %1,20, %1,35, %1,45, %1,58 ve %1,63 gibi oranlarda seyretmektedir. Dilerseniz 3 ay taksit ertelemeli seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

Finansbank’ın yaza özel olarak düzenlediği ihtiyaç kredileri, %1,27’den başlayan kredi faiz oranları içermektedir. İhtiyaç kredisi faiz oranları 12 aylık vade süresine kadar geçerlidir. Online olarak anında ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz banka Finansbank Online Kredi için %1,20’den başlayan faiz oranları uygulamaktadır.

Finansbank’tan ilk defa kredi kullanacaklar için kredi paketi sunan bankanın Tanışma Kredisi, %1,19’dan başlayan faiz oranları içermektedir. Müşteri skoruna göre değişen kredi faiz oranları, %1,61’e kadar çıkabilmektedir. Borç Transferi ile borçlarını tek bir çatı altında birleştirmek isteyenler için ihtiyaç kredisi faiz oranları, %1,20 ve %1,63 seçenekleri içermektedir. Müşteri skoruna göre belirlenen faiz oranlarıdır.

Kamulular için onları da unutmayarak %1,18’den başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulanmaktadır. Müşteri skoruna göre değişiklik gösteren faiz oranları, %1,59’a kadar çıkmaktadır. Telefondan kredi için faiz oranları %1,43 oranlarında seyretmektedir. Ayrıca istisnalar hariç kredi tahsis ücreti, sigorta masrafları ve vergi ücretleri de ihtiyaç kredileri kapsamında banka tarafından talep edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın