Ana SayfaKredilerKuveyt Türk Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi

Kuveyt Türk Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi
K

-

İhtiyaçlarınızı kolay bir yolla karşılayabilmek, beyaz eşyadan ev masraflarına kadar kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileri sizlere bankalar tarafından verilmektedir. Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi, Kuveyt Türk tarafından verilen ihtiyaç kredisidir.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için şubelerden detaylı bilgi edinebilir, çağrı merkezinden destek alınabilir. Evlilik harcamalarınız, seyahat harcamalarınız, eşya değişimleri veya alışverişleriniz için ihtiyaç finansmanını kullanabilirsiniz.

İhtiyaç finansmanı kredi kartıyla yapabileceğiniz ihtiyaçları kapsar. İhtiyaç Kart kapsamında verilen kredi, %1,40’dan başlayan faiz oranlarıyla sizlere sunulmaktadır. İhtiyaç kredisiyle çekeceğiniz krediler 6 ay ve 36 ay arasında değişen vade sürelerini kapsamaktadır.

Üye iş yerlerinden bağımsız olarak her POS ile taksit imkanı yakalayabilirsiniz. İhtiyaç Kart ile yapacağınız her 50 TL ve üzeri işlemler taksitlendirilerek sizlere kolaylık sağlanır. Örnek bir kredi tutarı üzerinden hesaplama gerçekleştirilirse; 10 bin TL’lik kredi için %1,40 kar oranında 36 vade süresiyle 372,45 TL’lik taksitler sizleri karşılamaktadır.

Finansman (kredi) tahsis ücreti, sigorta masrafları, ve vergiler kredi kapsamında sizden tahsil edilebilir. 10 bin TL’lik örnek kredi için kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i olan 50 TL’dir. Sigorta masrafları bulunmamaktadır. Aylık maliyet oranı %1,71, yıllık maliyet oranıysa %20,53’tür. Dilerseniz ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgilendirme ve avantajları öğrenmek için Kuveyt Türk’ün web sitesinden, finansman sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi başvurusu için Kuveyt Türk şubelerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca diğer finansman kredilerinin bilgisine de ulaşabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol