Yapı Kredi Pazarlama Uzmanı Personel Alımları

0

Türkiye’deki iki güçlü kurumun birleşmesiyle yoluna sağlam adımlarla devam eden Yapı Kredi, yeni mezunlar  ve deneyimsiz bireyler dahil birçok iş fırsatıyla çalışanların da tercihi olmayı hedeflemektedir.

Finans sektörünün kaliteli bireylerinin kariyer yükselişlerinde büyük başarılara imza atan banka, sürdürmekte olduğu eğitim ve gelişim faaliyetleriyle de insan kaynakları politikalarını güçlendirmektedir.

Sektörün güçlü firmalarından olan banka iş ilanlarıyla da, bankacılık sektörüne atılmak isteyen gençlere ve deneyimli bireylere birçok fırsat tanımaktadır.

Banka iş ilanları kapsamında Yapı Kredi Pazarlama Uzmanı personel alımları gerçekleştirecektir. Bankanın genel müdürlük bünyesinde Perakende Bankacılık Yönetimi Bölümü’nde görevlendirilmesi düşünülen personel alımları yapılacaktır.

Segmentler Kampanya ve Pazarlama Uzmanı pozisyonu için aranan adaylar, üniversitelerin 4 yıllık mühendislik veya iktisadi ve idari bilimler bölümlerinden mezun olmalıdır. Bankanın ilanı tercihleri Chordiant veya farklı CRM tool’u konusunda bilgi sahibi ve minimum 1 yıl deneyimli adaylardan yana  olmaktadır.

SQL bilgisine sahip adayların da tercih edilme sebebi olduğu belirtilmektedir. Ayrıca adayların İngilizce bilgilerinin de iyi olması, analitik-stratejik düşünme ve problem çözme yetisine sahip olması, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilmesi, sonuç odaklı çalışabilen niteliklerde olması beklenmektedir. Pazarlama yönetimi gerçekleştirileceği için planlama ve organizasyon yeteneklerinizin gelişmiş olması da gerekmektedir.

Erkek adaylar için askerliğinizi tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmanız gerekmektedir. Personel alımı gerçekleştirilecek olan iş ilanı için istenilen iş tanımı; aylık veritabanı bazlı kampanyaların planlanması, kampanyaların tüm kanallarda uygulamaya alınması, kampanyaların tasarımları ve tüm kampanya süreçlerinin yönetiminin gerçekleştirilmesi.

İş başvurusu yapacak olan adayların bu nitelikleri göz önünde bulundurarak başvuru yapmaları beklenmektedir. İş başvurusu için son tarih 17 Eylül 2016’dır.

Yapı Kredi Pazarlama Uzmanı Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-segmentler-kampanya-ve-pazarlama-uzmani-1511542

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın