Finansbank 2016 Banka Personel Alımları

0

Deneyimsiz Personeller Aranıyor

Finansbank 2016 personel alımları arasında yer alan bu ilanda banka adaylarda bazı nitelikler arıyor. Bunlardan birisi adayların yüksekokul ya da üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olma şartıdır. Diğer bir aranan genel nitelik ise adayların 28 yaşını aşmamış olmasıdır. Finansbank adayların diksiyonlarının düzgün olmasını ve iletişim yönünün güçlü olmasını istiyor. Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda adayların yoğun çalışma temposuna da uyum sağlaması bekleniyor.

Banka iş ilanlarından olan bu ilanla işe alınacak personel çoğu zaman ekip çalışması içinde görev alacağı için banka personel adaylarının ekip çalışmasına da yatkın olmasını istiyor. Ayrıca bu iş ilanında aranan adayların MS Office programlarını da iyi derecede kullanabilmesi gerekiyor. Banka sınavlarına girmeden Finansbank personeli olabileceğiniz bu ilanda erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olmasını istiyor.

Perakende krediler izleme görevlisi olarak çalışacak olan bu personel kredi taksitini ya da kart borcunu ödemeyi geciktirmiş olan müşterileri tahsilat amacı ile araması ve bu amaçla gelen çağrılara cevap vermesi gerekiyor. Bu personel görüşmeleri müşteri memnuniyeti çerçevesinde gerçekleştirecek. Ayrıca ödemede zorluk çeken müşterilere prosedürler çerçevesinde yön göstermesi ve borcu için bir ödeme planı sunması işlerini yapacak.

Müşteri ilişkileri bölümünde görev alacak bu eleman tam zamanlı olarak görev alacak ve İstanbul Anadolu yakasında görev alacaktır. Banka sınavları hakkında da daha detaylı bilgi almak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://banka.yenibiris.com/finansbank-a-s/perakende-krediler-merkezi-izleme-gorevlisi-is-ilani/581006

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın