Ana SayfaBanka İş İlanlarıİş Bankası Personel Alımları

İş Bankası Personel Alımları

-

Başvuru Koşulları

İş Bankası 2016 personel alımları arasında yer alan bu ilanda banka adayların bazı koşulları sağlamalarını bekliyor. Buna göre adaylarda aranan şartlardan birisi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmasıdır. Diğer bir şart ise adayların İngilizce Almanca ve Fransızca dillerinden en az birini çok iyi derecede bilmesi gerekiyor. Banka sınavları olacak bu iş ilanında adayların yazılı sınav itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması gerekiyor. Yani adayların 26 Eylül 1986 tarihinde ve sonrasında doğmuş olması gerekiyor.

Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda İş Bankası erkek adaylar için askerliğinin tamamlamış olma şartı ya da en erken Şubat 2018 tarihine kadar tecilli olmasını ya da muaf olunmasını istiyor. Adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bankaca belirlenen çok sayıda bölümden birisinden mezun olması gerekiyor. Daha önce İş Bankası tarafından yapılan banka sınavlarında mülakat aşamasında ve diğer birkaç sınavda başarısız olmaması gerekiyor.

Adayların sağlık durumunun Türkiye’nin her yerinde görev yapabilmek için uyun olması gerekiyor. Bu durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınmış sağlık raporu ile belgelendirilmesi gerekir. Ayrıca adayların kamu haklarından da yoksun bulunmaması gerekiyor. Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda adayların herhangi bir şekilde bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olması gerekiyor.

İş Bankası bu ilanda adaylardan daha birçok şartı sağlamasını bekliyor. Bankanın genel müdürlük ve kurumsal şubelerinde görev alacak bu uzman yardımcıları 26 Eylül 2016 tarihinde sınava alınacaktır. Sınava 20 Eylül 2016 saat 10.00 tarihine kadar da başvuru yapılabilecektir. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol