Ana SayfaKredilerHalkbank 2016 Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Halkbank 2016 Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları
H

-

Taşıt Kredisi Faizleri

Halkbank güncel taşıt kredisi faiz oranları krediden krediye göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bazen aynı kredide farklı vade seçenekleri için ya da müşteri durumuna göre de farklı faiz oranları uygulanmaktadır. Halkbank taşıt kredisinde 0 km araçlar ve ikinci el araçlar için de farklı faiz oranları uygulanmaktadır.  

Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi ürününde 0 km araçlar için farklı ikinci el araçlar için ise farklı taşıt kredisi faiz oranları vardır. Buna göre yeşil ışık taşıt kredisi ürününde 0 km araçlar için 1 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için asgari oran ve azami oran olarak yüzde 1,23 oranında kredi faizi uygulanıyor. Yeşil ışık taşıt kredisinde 1 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için ikinci el taşıtlarda asgari oran ve azami oran olarak yüzde 1,27 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu oranlar hesaplanırken KKDF ve BSMV dâhil edilmemiştir.

Halkbank taşıt kredisi ürününde de 0 km araçlar ve ikinci el araçlar için farklı faiz oranları uygulanıyor. Buna göre 0 km araçlar için 1 ila 48 ay arasındaki vade seçeneklerinde asgari ve azami kredi faiz oranı yüzde 1,35 olarak belirlenmiş durumdadır. İkinci el araçlar için ise Halkbank asgari ve azami oran olarak 1 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,39 oranında kredi faizi uyguluyor. Ancak yine bu oranlar KDDF ve BSMV hariç olarak hesaplanmış durumdadır. Halkbank’ın bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Halkbank şubesine başvurabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol