Denizbank PTT İhtiyaç Kredisi

0

Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Denizbank, geniş ürün ağı içerisinde müşterilerine kaliteli ve eşit fırsatlarla ürünler sunmaya çalışmaktadır. PTT işbirliğiyle de ürünler sunan bankanın ihtiyaç kredisi sizler için düzenlenmiştir.

Denizbank PTT İhtiyaç Kredisi, emekli maaşını PTT’den alan emekliler için 36 aya varan vade fırsatlarıyla sunulmaktadır. Kredi tahsis ücreti ödemeyeceğiniz banka, her ihtiyacınız için emekli kredisi ile finansal destek sağlamaktadır.

Kredi başvurusu yapmak içinse sadece nüfus cüzdanınızla PTT şubelerini ziyaret etmeniz yeterlidir. Kampanya için belirlenen alt limit 1000 TL’dir. Kredi için belirnen üst limitse 36 bin TL’dir. Belirlenen maksimum vade süresi 36 aydır.  Belirlenen faiz oranları emekli müşteriler için 2 bin TL’nin altında kalan tutarlar için %1,75’tir. 2 bin TL’nin üstündeki tutarlar için %1,59’dur.

Düzenlenen bu ihtiyaç kredisinden sadece 80 yaşa kadar olan müşteriler yararlanabilmektedir. Müşteri yaşı ve kredi vadesi 80 yılı geçemeyecektir. İhtiyaç kredisi veren bankanın örnek ödeme tablosu incelenirse, 1000 TL’lik kredi için 12 ay vade ile %1,75 faiz oranında aylık toplam maliyet oranı %2,3592’dir. Yıllık toplam maliyet oranıysa %28,3104’tür.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

15 bin TL’lik kredi baz alındığında 12 ay vade ile %1,59 faiz oranı kapsamında aylık maliyet oranı %2,1215, yıllık toplam maliyet oranı %25,4580’dir. Emekli kredisi olarak düzenlenen bu ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti yoktur.

PTT Kredi başvurusu için detaylı bilgiyi Denizbank ve PTT şubelerinden edinebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın