VakıfBank, Yazılım Uzmanları Arıyor!

0

Bankacılık sektörü, son derece geniş bir yelpazeye sahip olup, sadece üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olan bireyler değil, farklı sektörler içerisinde kariyer hedefleri ile çalışmaya başlamış olan bireyler de fayda sağlayabilirler.

Bankacılık sektörü için eğitim almasa da bankacılık sektörü içerisinde çalışma talebi bulunmak isteyen adaylar için, banka sınavlarında başarı sağlandıktan sonra, başvurulan adaylar için ilgili bankaların banka mülakatlarında başarıyı yakalamak da son derece önemlidir.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan Vakıf Bank, bünyesi dahilinde çalıştırmak üzere yeni yazılım uzmanları arıyor. İlgili banka personel alımı için, başvurması gereken adayların, üniversitelerin ilgili bölümleri olarak tanımlanabilecek olan bilgisayar mühendisliği ve de yazılım mühendisliği ile benzeri bölümler üzerinden diploma sahibi olması gerekmekte olup, minimum 2 sene için yazılım geliştirme konusunda tecrübeye sahip olması gerekmektedir. İlgili adayların yine, iyi şekilde İngilizce bilmesi, erkek adaylara yönelik olarak da tercihen askerlik görevinin yapılmış olması gerekmektedir. Uygun görülen adaylar, Vakıfbank içerisinde uygulama geliştirme görevinde bulunacaktır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Başvurmak isteyen adaylar, aşağıda bulunan bağlantı ile ilgili iş ilanına ulaşabilirler:

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-vakiflar-bankasi-t-a-o-yazilim-uzmani-1482345

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın