Ana Sayfa Krediler HSBC Çat Para Nakit Avans Fırsatı

HSBC Çat Para Nakit Avans Fırsatı

-

Londra merkezli olarak kurulan HSBC, Türkiye’de de geniş bir ürün ve hizmet ağı oluşturarak faaliyet göstermektedir.  Birçok ürünün müşterilere sağlanarak, ihtiyaçlarının ve isteklerinin karşılanması çalışılmaktadır.

Acil ihtiyaçlar söz konusu olduğunda da yeni ürün çeşitlilikleri sunmaktadır. Bu ürün çeşitliliğinin ürünlerinden bir tanesi HSBC Çat Para Nakit Avans fırsatıdır. Nakit avanslar, acil ihtiyaçlarınız için kredi kartınızdan çekebileceğiniz küçük tutarlardaki ihtiyaçlardır.

Genellikle vade süreleri 9 ay gibi taksitler içermektedir. HSBC nakit avans fırsatı için 9 ay vade ile bu imkanı sağlamaktadır. Çat para fırsatından faydalanmak ve nakit avans kredi başvurusu için; HSBC Bireysel internet bankacılığı – Kartlar – Avantajlı İşlemler – Çat Para Kredi adımları izlenmelidir. Telefon bankacılığı veya HSBC ATM’lerinden de Kredi kartları- Çat Para adımları izlenerek fırsattan yararlanabilirsiniz.

Çat para nakit avans fırsatının alt limiti 500 TL, üst limitiyse 12 bin TL’dir. %1,99’luk faiz oranıyla müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Concept kart sahipleri için bu faiz oranı %2,02’dir. 5 bin TL’lik örnek bir kredi hesaplama yapılırsa 9 aylık vade süresi ve %1,99 faiz oranıyla aylık taksitler 623,97 TL’dir. Geri ödeyeceğiniz toplam tutar 5 bin 615,77 TL’dir.

Hesaplanan tutarlara KKDF ve BSMV vergileri dahil edilmiştir. Vergiler hariç ücretsiz olarak nakit avans fırsatından yararlanabilirsiniz. Ek kartlar ve ticari kartlarla bu fırsattan yararlanamazsınız. Ek bir protokol olmadan nakit avans kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Nakit avans kredi başvurusu için detaylı bilgiyi HSBC iletişim kanallarından edinebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,117BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler