Garanti Bankası Personel Alımları 2016 Ağustos

0

Banka İş İlanları 2016 Ağustos

Ankara’da kurulan Garanti Bankası, bankacılık sektöründe geniş iş koluna sahip bir yol izlemektedir. Birçok yurt içi ve yurt dış iştiraki bulunan banka yurt içinde 972 şubeyle hizmet vermektedir.

Hizmetlerini her gün bir üst seviyeye taşıyan Garanti Bankası personel alımları gerçekleştirmektedir. Takım arkadaşlarına yenilerini eklemek istemektedir. Güvenli Operasyon biriminde görevlendirilecek olan adayların banka iş ilanı kapsamında görevlendirileceği pozisyon Şubesiz Kanallar İşlem Analiz Asistanı’dır.

Personel alımları kapsamında en az lise mezunu adayların başvuruları beklenmektedir. 27 yaşını aşmamış adayların başvurabileceği iş ilanı, İstanbul bölgesinde ikamet edenler içindir. Görev yeri olarak Güneşli belirtilmiştir. Ayrıca adayların gece vardiyalarında çalışabilecek olması gereklidir.

Gece vardiyasında çalışmak için yapılacak olan personel alımı, 18.00-09.00 arasındaki vardiya saatleri içindir. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş adaylar beklenmektedir. Aranan diğer nitelikler; çalışmalarında dikkatli, özenli ve analitik düşünebilen kişilerseniz iş başvurusu yapabilirsiniz. Kariyer yolculuğunuza Garanti Bankası bünyesinde devam etmek ve bankacılık alanında önemli adımlar atmak istiyorsanız, iş ilanına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti banka iş ilanları kapsamında yapılacak personel alımları için, belirtilen işin tanımı; dış dolandırıcılık eylemlerine yönelik takiplerin gerçekleştirilmesi, tespitinin sağlanması, kontrol altına alınması için ve engellenmesi için stratejiler belirlemek, konu ile ilgili gerekli araştırmaların gerçekleştirilmesi, dolandırıcılığa maruz kalan müşterilerle iletişime geçilip yönlendirmelerin yapılması.

İş ilanı için son iş başvurusu tarihi 17 Ekim 2016’dır.

Garanti Bankası Personel Alımları Ağustos, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-subesiz-kanallar-islem-analiz-asistani-1314856?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1314856&refno=29983_5100

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın