Genel Başvuru

Türkiye Finans 2016 personel alımları arasında yer alan bu ilanda banka adaylardan bazı genel niteliklere sahip olmalarını istiyor. Bankada personel ihtiyacı olması halinde bu ilanla başvuru yapan adaylarla iletişime geçilecektir. Aranan genel niteliklerden birisi genel bankacılık ve müşteri hizmetleri gibi alanlarda bankacılık bilgisi ve teknik bilgi kullanımını gerektirecek birimler için ülkemizdeki üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olma şartıdır.

Banka iş ilanlarından olan bu ilanda adayların ulaşım ikram ve bina güvenliği gibi yardımcı hizmetlerde görev alacak adaylar için asgari lise mezunu adayları arıyor. Ayrıca bina bakım onarım gibi yardımcı hizmetler için ise asgari olarak teknik lise mezunu adaylar aranıyor. Adaylardan faizsiz bankacılık alanında çalışmak için istekli olması bekleniyor. Adaylarda aranan bir başka genel nitelik ise adayların banka misyon ve vizyonunu temsil etmesidir. Banka sınavları ile uğraşmadan banka personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların ekip çalışmasına da yatkın olması isteniyor. Ayrıca adayların insan ilişkilerinde güçlü olması güler yüzlü olması ve kolay iletişim kurması da gerekiyor.

Banka iş ilanları arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankasının bu ilanında adayların insan odaklı olarak çalışmaları yenliklere açık olması ve sürekli kendini geliştirmesi isteniyor. Adayların sorumluluk bilincinin yüksek olması gerekiyor. Ayrıca bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için adayların MS Office programlarını iyi derecede bilmesi gerekiyor. Yabancı dil kullanımı gereken pozisyonlar için ise adayların iyi derecede İngilizce bilmesi isteniyor. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması isteniyor.

Tecrübeli ya da tecrübesiz adayların arandığı bu ilanda lise mezunu ön lisans öğrencisi ya da mezunu lisans öğrencisi ya da mezunu yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu doktora öğrencisi ya da mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Bankacılık alanında işe girecek olan bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın