ABank Bayram Kredisi Kampanyası

0

Günde 6 TL’ye 5 Bin TL Kredi

ABank bayram kredisinde uygun taksit seçenekleri ve faiz oranları bulunuyor. Bu kredide banka 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Banka bu kredide yüzde 1,15 oranında kredi faizi uyguluyor. Bu bayram kredisi kampanyası 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacaktır. Kredi ötelemeli ya da ötelemesiz olarak kullanılabiliyor. Ayrıca masraflı ya da masrafsız kredi seçeneği de bulunuyor. KKDF oranı ise yüzde 15 oranında BSMV oranı ise yüzde 5 oranındadır.

Bu bayram kredisinden yararlanmak isteyen kişilere Kredili Hayat Sigortası yaptırılacaktır. Ayrıca müşterilerin mutluluk paketi isimli ürünü de kullanması gerekiyor. Bu pakette KMH başvurusu ABank bonus kredi kart başvurusu ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunuyor. Bankadan 5 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız kredi faizi yüzde 1,15 olacaktır. Dosya masrafı adı altında banka sizden 250 TL alacaktır. Toplam masraflar ise 15 TL’dir. Taksit tutarı ise 177 TL olacaktır. Aylık maliyet oranı ise yüzde 1,71 oranında olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,50 olacaktır.

Bu krediye başvurabilmek için bazı belgeler gerekiyor. Bunlardan birisi kimlik belgesidir. Kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanı ehliyet ya da pasaport getirebilirsiniz. Gelirinize göre bir gelir belgesi de gerekiyor. Maaş bordrosu maaş yazısı serbest meslek çalışanları için ise son vergi levhasının fotokopisi kira geliri için tapu ve kira kontrat fotokopisi emekli vatandaşlar için ise emekli maaşı cüzdanlarının fotokopisi gerekiyor. Adres teyit edici belge olarak da ikametgâh belgesi ya da son 3 aya ait adres gösteren bir fatura gerekmektedir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın ABank şubesine başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın