İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunan Denizbank, Türkiye’de köklü ve güçlü bankalardan biri olarak yerini korumaktadır. Uyguladığı faiz oranları ve kredi paketleriyle de tüketicilere avantajlar sunmaktadır.

Denizbank Kredi Faiz Oranları 2016 yılında geniş bir ürün ağına ulaşan krediler için ürünler arasında farklılık göstermektedir. Tüm nakit ihtiyaçlarınız için sunulan kredi paketleri ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredileri gibi birçok veri oluşturmaktadır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank’ın sunduğu kredi faiz oranları %1,24 ve %1,90 arasında değişiklik göstermektedir. En düşük faiz oranına sahip kredi Fenerbahçe ihtiyaç kredisidir. Web’den çekeceğiniz kredilerde uygulanan faiz oranları %1,55 ve %1,59 arasında değişmektedir. Anında çekebileğiniz Kredinamik ihtiyaç kredisi de %1,55’ten başlayan faiz oranları içermektedir.

Kamu ve maaş çalışanlarınaysa bankanın uyguladığı kredi faiz oranları %1,42 ve %1,53 arasında değişiklik göstermektedir.  Emekli müşteriler için daha avantajlı fırsatlar sunan banka %1,38 ve %1,40 arasında değişen faiz oranları uygulamaktadır. Denizbank’tan ilk defa kredi çekecek olanlar da %1,29 gibi faiz oranlarıyla karşılaşmaktadırlar.  İstisnalar hariç krediler 36 ay vade süresi tanımaktadır.

Denizbank Konut Kredi Faiz Oranları

Denizbank konut kredi faiz oranları daha ılımlı faiz oranlarıyla bizleri karşılamaktadır. Denizbank’ın kredi faiz oranları konut kredilerinde %0,89’dan başlayan oranlar içermektedir. 24 aya kadar geçerli olan %0,89’luk faiz oranları 25 – 36 ay aralığında %0,95’e yükselmektedir.

Daha sonra bu kredi faiz oranları 37 ve 60 ay vade süresi aralığında %0,99 olmaktadır. 61 ve 300 ay vade aralığındaysa %1,12 – %1,17 arasında değişen faiz oranları uygulanmaktadır.

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Denizbank’ın taşıt kredileri ikinci el ve sıfır km farketmeksizin %1,49’luk sabit faiz oranları içermektedir. Kredi faiz oranları maksimum vade süresi olan 48 ay boyunca sabit kalmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın