Ana SayfaGündemGaranti BBVA Partners’in 2021 Yılındaki İlk Girişimleri Belli Oldu

Garanti BBVA Partners’in 2021 Yılındaki İlk Girişimleri Belli Oldu
G

-

Garanti BBVA Partners’in Girişimcilik programı kapsamında 2021 yılında da önceki senelerde olduğu gibi sürdürülebilir büyüme ve strateji gelişimine destek olmaya devam eden Garanti BBVA, bu yolda yeni yılın ilk adımını attı. Uzun yıllardır yürüttüğü çalışmalar ile stratejik olarak önceliğini verdiği girişimcilik çalışmaları ile etkisini sürdüren Garanti BBVA, 2015 yılından bugüne kadar 60’dan fazla girişimciye katkı sağladı. Programa hak kazanan girişimciler, işlerini geliştirerek sürdürülebilir kılmak adına destek alma imkanı elde ediyor.

Garanti BBVA Partners’in Yeni Dönem Girişimcileri Seçildi

Garanti BBVA Partners’in Yeni Dönem Girişimcileri Seçildi
Garanti BBVA Partners’in Yeni Dönem Girişimcileri Seçildi

2021 yılının yeni dönem girişimleri kapsamında, içinde Garanti BBVA Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Reha Emekli’nin de yer aldığı bir grup, ilk seçimlerini yaptı. Nesatilir.com, Missafir, Phishup, Massive Energy, UnoMoi ve AbilityPool, yeni girişimler kapsamında Garanti BBVA Partners ile işbirliği içinde olmaya hak kazandı. Bu girişimler, çok programlı desteklerden faydalanabilme imkanı elde edecek.

20 Milyon TL’nin Üzerinde Yatırım

20 Milyon TL’nin Üzerinde Yatırım
20 Milyon TL’nin Üzerinde Yatırım

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Sibel Kaya, banka olarak stratejik olarak öncelik verdikleri girişimcilik konusuna bu yıl da büyük bir önem verdiklerini açıkladı. Kaya, girişimcilerin bugüne kadar Garanti BBVA tarafından bütçelendirme kapsamında 20 milyon TL’den fazla yatırım desteği aldıklarını, Garanti BBVA olarak çok çeşitli platformlarda özel çalışmaların devam ettiğini vurguladı.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol