Garanti Bankasından Faizsiz Kredi Fırsatı!

0

Garanti Bankası’ndan Müşterilerine Özel Faizsiz Kredi Kampanyası

Garanti Bankası çok konuşulacak bir kredi fırsatıyla karşımıza çıkıyor. Bu kampanya sayesinde daha önce Garanti Bankası’ndan kredi alan kişiler aldıkları kredinin yüzde yirmisi kadarını tekrar kredi olarak talep edebiliyorlar. Üstelik ikinci kez alınan kredide kesinlikle faiz, masraf ya da ek ücretler bulunmuyor.

Örnek vermek gerekirse son 1 yıl içinde Garanti Bankası’ndan 5 bin liralık bir kredi çektiyseniz bu kredinin yüzde yirmisi olan bin liralık kısmını tekrar kredi olarak çekebilirsiniz. Bunun için ek bir başvuru yapmanız gerekiyor. Fakat faizsiz kredi fırsatından faydalanmak için mutlaka normal bir kredi çekmeniz gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Örneğin 6 bin liraya ihtiyacınız varsa Garanti Bankası’ndan iki aşamalı olarak kredi çekebilirsiniz, böylece ilk çektiğiniz 5 bin liraya ek olan bin lira içim vergi ya de ek ücretler ödemeniz gerekmez.

Eğer Garanti Bankası sayesinde 1 yıl vade ile 5 bin liralık bir ihtiyaç kredisi kullanırsanız ayda 472 lira ödeyerek bu kredinin borcundan kurtulabilirsiniz. Buna ek olarak kredi için 25 liralık bir tahsis ücreti ödemeniz yeterli olacaktır. Sigorta bedeli ve vergiler için de tek seferde 100 lira sizlerden alınıyor. Bunun dışında 5 bin liralık krediniz için ek bir masraf bulunmuyor.

Bir kere normal ihtiyaç kredisi çektikten sonra Garanti’nin yüzde yirmisi kadar faizsiz kredi kampanyasına katılma hakkınız oluyor. Böylece önceki kredinizin yüzde yirmisi kadar olan kısmı faizsiz olarak tekrar bankadan çekebiliyorsunuz. Garanti Bankası faizsiz kredi kampanyasından en fazla 2 bin lira olarak faydalanabileceğinizi de unutmamanız gerekiyor. Zira 50 bin liralık bir kredi çekmiş olsanız bile faizsiz kredi kampanyası için sadece 2 bin liradan faydalanabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın