Ana Sayfa Krediler Fibabanka Taşıt Kredisi

Fibabanka Taşıt Kredisi

-

İster 0 KM İster de İkinci El Araçlar

Fibabanka taşıt kredisi ile ister 0 km ister de ikinci el taşıt sahibi olabilirsiniz. Fibabanka taşıt kredisinde her iki tür kredi için de 48 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor. Bu kredide bütçenize uygun ödeme seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

Banka bu kredide alacağınız taşıtın fatura bedelinin ya da ikinci el araç ise kasko bedelinin bu bedelin 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için en fazla yüzde 70 oranında 50 bin TL üzerindeki kısmı için ise yüzde 50 oranında kredi sunmaktadır. Ayrıca araç bedeli 50 bin TL’yi geçmiyorsa araç bedelinin yüzde 70’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Başvuru için banka sizden bazı belgeler talep ediyor. Bunlardan birisi nüfus cüzdanı fotokopisidir. Diğer bir istenen belge ise maaşlı çalışan kişiler için son aya ait maaş bordrosudur. Firma ortakları için ise vergi levhası fotokopisi son üç yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu gerekmektedir. 0 km araçlar için banka proforma fatura isterken ikinci el araçlar için ise ruhsat fotokopisi gereklidir.

0 km araçlar ve ikinci el araçlar için farklı faiz oranları vardır. Ayrıca vade seçeneği değiştikçe de farklı faiz oranları uygulanmaktadır. 0 ila 12 ay arasındaki vade seçeneklerinde 0 km araçlar için yüzde 1,25 oranında kredi faizi uygulanıyor. 2. El araçlar için ise aynı vade seçenekleri için yüzde 1,35 oranında kredi faizi vardır. 13 ay ila 24 ay arasındaki vade seçenekleri için banka sıfır km araçlarda yüzde 1,29 oranında ikinci el araçlarda ise yüzde 1,39 oranında faiz uyguluyor.

 25 ay ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için ise faiz oranı sıfır km araçlar için yüzde 1,35 olarak ikinci el araçlar için ise yüzde 1,45 olarak belirlenmiştir. 37 ay ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için ise banka 0 km araçlara yüzde 1,39 oranında ikinci el araçlar için ise yüzde 1,49 oranında kredi faizi uyguluyor. Tüm vade seçenekleri için ve ikinci el ve sıfır km araçlar için ortak olmak üzere yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Fibabanka şubesine gidebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,264BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler