Ana SayfaEkonomiTOKİ’den Yüzde 20 İndirim Kampanyası!

TOKİ’den Yüzde 20 İndirim Kampanyası!
T

-

TOKİ’den Yılın Fırsatı

Dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmak için tek umudu olan TOKİ’nin büyük kampanyası sonunda başladı. Bu yıl tam 113 bin 85 kişiyi ev ya da işyeri sahibi yapan TOKİ çalışmalarına devam ediyor. TOKİ tarafından ortaya çıkarılan bu kampanya sayesinde hem ev hem de işyerleri yüzde yirmi daha uygun fiyata satılıyor. Aynı zamanda kişiye özel ödeme seçenekleri de yine TOKİ tarafından alıcılara sunuluyor.

Kampanya 30 Eylül’de Bitiyor

TOKİ’nin devam eden projelerine kayıt olarak şansını denemek isteyenler için son tarih 30 Eylül olarak belirlendi. 30 Eylül tarihinde sona erecek bu kampanya sayesinde tam 175 bin kişi ev ya da işyeri sahibi olabilecek. TOKİ’ye başvuruda bulunabilmek için bazı şartları sağlıyor olmanız gerekiyor. Şehit ve Gazi yakınlarının önceliklerinin olduğunu da söylememiz gerekiyor.

TOKİ’ye Nasıl Başvurulur?

TOKİ’nin kaçırılmayacak bu kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler bulundukları ile göre başvuru yapabiliyorlar. Bulunduğunuz ilin TOKİ dairesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra kura çekiliyor ve ev ya da işyeri almaya hak kazananlar açıklanıyor. TOKİ’ye bekarlar ve daha önce evlilik yaptığı halde boşanan kişiler başvuramaz. Yani bu fırsattan faydalanmak için evli olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra evliyken daha önce ev almış olmamanız da en büyük şartlardan biridir. Zira TOKİ’nin amacı dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaktır. Bu bakımdan zaten ev sahibi olan kişiler TOKİ başvurusunda bulunamazlar.

Geçen Yıl 30 Bin Kişi Yararlandı

TOKİ tarafından ortaya koyulan yüzde yirmi indirim kampanyasından geçen yıl 30 bin kişi yararlanmıştı. Bu yıl TOKİ’nin hedefi ise tam 175 bin. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol