Ana SayfaKredilerDenizbank Standart Taşıt Kredisi

Denizbank Standart Taşıt Kredisi
D

-

Denizbank Taşıt Kredisi, araç sahibi olmak isteyenler için sıfır km veya ikinci el farketmeksizin sizlere kredi fırsatı tanıyor. Taşıt kredisi için kredi başvurusu yapmak isteyenler; internet bankacılığı, Denizbank şubeler, telefon bankacılığı gibi araçlarla bilgi alabilirler.

Taşıt kredileri için uygun vade ve oranlar sunan bankanın, sabit faizli, eşit taksit ödemeli veya esnek ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Dilediğiniz ödeme planını seçerek bütçe planlaması gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca başvurunuza 1 gün içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Taşıt kredisi için 48 aya varan vade seçenekleri sunan banka, %1,49’luk faiz oranları uygulamaktadır. Taşıt kredileri kullanımları için banka, araç bedelinin 50 bin TL’ye kadar olan tutarları içni %70’i kadar kredi vermektedir. 50 bin TL’yi aşan tutarlar için 50 bin TL’nin %70’i, aşan tutarın %50’si kadar kredi verilmektedir. Örneğin 25 bin TL’lik bir araç için 17 bin 500 TL kredi kullanabiliyorken, 75 bin TL’lik bir araç için 35 bin TL + 12 bin 500 TL yani toplamda 47 bin 500 TL kredi kullanabiliyorsunuz.

Kredi hesaplaması için örnek bir maliyet oluşturan banka, 25 bin TL’lik kredi için 48 ay vade seçeneğinde %1,49’luk faiz oranı ile aylık %1,97’lik toplam maliyet oranına sahiptir. Yıllık toplam maliyet oranıysa %23,70’dir.

Kredi kapsamında banka, kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti almaktadır.  Örnek maliyer için toplam ücret ise 126 TL’dir. Kredi başvurusu için internet bankacılığı ve Denizbank şubelerini kullanabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol