Garanti’den Ayda 380 Liraya 10 Bin Lira Kredi

0

Garanti’den Avantajlı İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Garanti Bankası kısa süreli ihtiyaçlarınız için farklı vade seçenekleriyle sizlere 10 bin lira ile 20 bin lira arasında ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasını incelediğimizde bu kredinin faiz oranlarının değişiklik gösterdiğini görebiliyoruz. Buna göre çekmek istediğiniz kredi 10 bin liraysa 1,48, 15 bin liraysa 1,43, 20 bin liraysa 1,41 faiz oranı ile kredinize eklemede bulunuluyor. Avantajlı ihtiyaç kredisi olarak karşımıza çıkan bu kredinin tahsis ücreti de değişiklik gösteriyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için ödemeniz gereken tahsis ücretleri kredi miktarına göre değişiklik gösteriyor. Buna göre 10 bin lira çektiğiniz zaman sadece 50 lira tahsis ücreti ödüyorsunuz. Eğer çekmek istediğiniz kredi 15 bin liraysa sizler için belirlenen kredi tahsis ücreti 75 liradır. Eğer 20 bin liralık bir kredi çekmeniz söz konusuysa sizin de 100 lira tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Bu bağlamda Garanti Bankası ihtiyaç kredisi tahsis ücretlerinin doğru orantılı olarak arttığını belirtebiliriz.

Bu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında sigorta bedeli de ödemeniz gerekiyor. Buna göre 10 bin lira için 150, 15 bin lira için 225, 20 bin lira için toplamda 300 lira sigorta ve vergi ödersiniz.

Garanti Bankası’nın bu ihtiyaç kredisinden faydalanarak kredi çekenler 36 ay vade seçeneğini değerlendirdiklerinde 380, 561, 746 liralık taksitlerle ödeme yaparlar. Bu taksitler sırasıyla 10 bin liralık, 15 bin liralık, 20 bin liralık krediler için geçerlidir.

Mevcut ihtiyaç kredisi kapsamında bunun dışında herhangi bir şekilde masraf ödemeniz gerekiyor. Başvurularınızı ister mobil şube ile, isterseniz de internet şube ile yapabilirsiniz. 

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version