Ana Sayfa Krediler Garanti’den İlk Kez Kredi Alacaklara: İlk Kredim

Garanti’den İlk Kez Kredi Alacaklara: İlk Kredim

0

 

Garanti İlk Kredim Kampanyası

Garanti Bankası, ilk defa kredi alacak olan müşterileri için özel faiz oranlarıyla kredi veriyor. Buna göre Garanti Bankası’ndan daha önce hiç kredi almayan bir kişi ilk kez bu bankadan kredi almak istediğinde daha az faiz ücreti ödüyor. Örneğin daha önce aynı bankadan kredi almış bir kişi için 36 ay vadeli 10 bin lira kredinin faiz oranı 1,48 iken ilk defa Garanti Bankası’ndan kredi alacak bir kişi için bu faiz oranı sadece 1,45 oluyor.

İlk kez Garanti Bankası’ndan kredi alacak olan kişiler bu kampanya kapsamında 10 bin liradan 20 bin liraya kadar kredi alabilirler. Bu kredi başvurusu için Garanti İnternet sitesinden TC kimlik numaranız ve telefon numaranızla işlem yapabiliyorsunuz. Daha sonra krediniz onaylandığı takdirde bankaya gidebilirsiniz.

Garanti Bankası’ndan alacağınız 10 bin liralık ilk krediniz için 50 lira tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu ücreti kredi başvurusu onaylandıktan sonra krediyi alırken ödemeniz gerekiyor. Almış olduğunuz 36 ay vadeli bu kredi için bankaya ödeyeceğin aylık taksit tutarı 176 lira olacaktır.

Garanti İlk kredim kampanyasında dilerseniz 15 bin lira ya da 20 bin lira da çekebilirsiniz. Bunun için 75 lira ya da 100 lira tahsis ücreti ödersiniz. Buna ek olarak sigorta bedeli olarak 15 bin lira için 225 lira, 20 bin lira için de sadece 300 lira ödersiniz.

İlk kredim kampanyasında alacağınız 15 bin liralık kredinizin 36 ay vadedeki aylık taksit seçeneği 559 lira olurken 20 bin liralık kredinin aylık taksit seçeneği ise sadece 740 lira olur.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version