İş Bankası Taşıt Kredi Faiz Oranları 2016

0

Araba almak için İş Bankası Taşıt Kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyenler, taşıt kredileriyle ilgili faiz oranları, masraflar ve vade sürelerini merak edebilmektedir.

İş Bankası Taşıt Kredi Faiz Oranları 2016 yılı için sıfır km veya ikinci el araçlar için farklılık gösterebilmektedir. Taşıt kredisi faiz oranları, %1,45 ve %1,50 arasında değişiklik göstermektedir. Bu kredi faiz oranları, standart taşıt kredileri için belirlenmiştir. Kampanyalı taşıt kredisi için belirlenen faiz oranları %1,24’tür.

Standart Taşıt Kredi Faiz Oranları

Yeni bir araç almak ya da mevcut aracını bir yenisiyle değiştirmek için başvuracağınız İş Bankası 48 aya varan vadelerde size taşıt kredisi hizmeti sağlamaktadır. Taşıt kredisi için birçok markayla anlaşan banka sıfır km araçlar için %1,45’lik faiz oranları uygulamaktadır. Banka kredi için, kredi tahsis ücreti de talep etmektedir.

Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i kadardır. Hesaplanan yıllık maliyet oranı sıfır km araçlar için %23,6660’dır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

İkinci el taşıt kredileri için belirlenen kredi faiz oranlarıysa %1,50’dir. Yine 48 aya varan vadeler söz konusudur. Kredi tahsis ücreti %0,5 oranındadır. Yıllık maliyet oranıysa %24,5466’dır.

Kampanyalı Taşıt Kredi Faiz Oranları

Kampanyalı taşıt kredisi faiz oranları için, banka azami ve asgari kredi faiz oranlarında %1,24 sabit faiz uygulamaktadır. Taşıt kredisi için kredi tahsis ücreti alınmaktadır. 48 aya varan vade süresi sunan bankanın kredi faiz oranları kapsamında hesapladığı yıllık maliyet oranı %19,7413’tür.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın