Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank PTT Kanal Yetkilisi Alacak

Burgan Bank PTT Kanal Yetkilisi Alacak
B

-

En Az Meslek Yüksek Okulu Mezunu Olmak Gerekiyor

Burgan Bank 2016 personel alımlarından birisi olan bu iş ilanında adaylarda banka bazı genel nitelikler aramaktadır. Buna göre adayların en az meslek yüksekokulu mezunu olması tercihen de lisans mezunu olması istenmektedir. Adayların PTT Yönetimi, Bayii Yönetimi ya da Satış alanlarında deneyim sahibi olması avantaj sağlayacak bir diğer kriterdir.

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda adayların birebir ve sıcak satışta kendilerine güvenmeleri bekleniyor. Diksiyonlarının düzgün olması ve insan ilişkilerinde de başarılı olması gereken özelliklerden.

Banka sınavlarına girmeden banka personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların ikna kabiliyetinin yüksek olması ve problem çözme yeteneğinin de gelişmiş olması gerekiyor. Ayrıca adayların yoğun çalışma temposuna ayak uydurması gerekiyor. Şehirlerarası konaklamalı seyahat için engelinin olmaması da gerekiyor.

Adaylarda aranan bir başka özellik ise adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve aktif olarak şehir içi ve şehir dışında araç kullanabilmesi gerekiyor.

Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda adayların İstanbul’da ikamet etmesi ya da edebilecek olması gerekiyor. Ayrıca erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olması gerekiyor.

Bu işte personeller sahada aktif bir şekilde PTT şube ziyareti yapacak ve yönetimi altında olacak olan şubelerin verimli bir şekilde çalışmasını ve hedeflere ulaşmasını sağlayacaktır.

Ön lisans mezunu lisans mezunu ve yüksek lisans mezunu bu işe başvuru yapabilir. Bankacılık müşteri ilişkileri alanında görev alacak olan bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaktır.

Banka sınavları hakkında daha detaylı bilgi için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu iş ilanı hakkında da daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-ptt-kanal-yetkilisi-1608943

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol