Burgan Bank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

0

Ev almak isteyenler konut kredilerinden faydalanmak istediklerinde genel itibariyle konut kredilerinin faiz oranlarına, masraflarına bakarak kredilerden faydalanmaktadırlar.

Bu konut kredileri için faiz oranları takibi yapmakla uğraşmamanız için konut kredisi faiz oranları derlendi. Derlenen bilgilerle Burgan Bank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları  yılı son çeyreğine girerken nasıl bir hal almış görebilirsiniz.

Burgan Bank konut kredileri için kredi faiz oranları %0,99 ve  %1,09 arasında değişen faiz oranlarıyla sizleri karşılamaktadır. İki ayrı konut kredisi bulunan bankanın ilk kredisi standart mortgage kredisidir.

Burgan Bank Standart Konut Kredisi Faiz Oranları

Standart konut kredisi için faiz oranları vade seçeneklerine göre değişmektedir. 18 aya kadar olan vadelerde %1,08 oranında seyreden kredi, 24 ay ve 120 ay vade süresi aralığında %1,09’a varan oranlarla sizleri karşılamaktadır. 2016 yıl sonuna kadar geçerli olacak olan kredi faiz oranları, Süper hesap açılması ve 2 adet ödeme talimatı alınması durumunda geçerlidir.

Burgank Bank Konut Özel Kredi Faiz Oranları

120 aya varan ve %0,99’dan başlayan konut kredisi faiz oranları, 60 aylık vade süresine kadar aynı oranlarda seyretmektedir. 60 ve 120 ay aralığında ev sahibi olmak isteyenlerin kullanabileceği konut kredisi faiz oranları %1,01’dir. Maksimum 500.000 TL’ye kadar çekebileceğiniz kredi kampanyası yıl sonuna kadar sürmektedir.

Her iki kredi için de kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i kadar ücret talep edilmektedir. Konut kredisinden faydalanmak isteyenler ayrıca ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti, sigorta masrafları ve vergi masraflarıyla karşılaşabilirler.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın