Ana SayfaKredilerGaranti Bankası Peşinatsız Ev Kredisi

Garanti Bankası Peşinatsız Ev Kredisi
G

-

Ev sahibi olmak isteyenler için birçok kredi fırsatının bulunduğu bankacılık sektörü her gün yeni bir konut kredisi sunarak müşterilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler türetmektedir.

Garanti Bankası konut kredileri, müşterilerin her ihtiyacına özel ödeme planlarıyla bu fırsatı sağlamaktadır.  Konut kredisi kullanırken peşinat ödemeden evini kredi kullanarak satın almak isteyenler Garanti Bankası Peşinatsız Ev Kredisi ile bunu sağlayabilirler.

Peşinatsız konut kredisi normalde konut kredisi için %25 oranında ödemeniz gereken peşinatı ödemeyip konut fiyatının tamamı için kredi çekmenizi sağlamaktadır. Peşinatsız ev kredisi için banka, 240 aya kadar varan vade fırsatları sunmaktadır. Kredi için belirlenen faiz oranlarıyla %1,19’dur.

Peşinatsız konut kredisi için hem sahip olduğunuz evi teminat olarak göstermeniz hem de alacağınız evi teminat göstermeniz gerekmektedir. Böylece konutun tamamı için kredi kullanabilirsiniz. İki konut için de ekspertiz işlemi gerçekleştirileceğinden her iki konut için 2 ekspertiz ücreti alınacaktır. Kredi başvurusu için hemen Garanti şubeleri, Garanti Mortgage ve Garanti internet bankacılığı kullanılabilir.

Peşinatsız ev kredisi kapsamında sizden ekspertiz ücretinin yanı sıra kredi tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti, çeşitli sigorta ücretleri ve vergi masrafları talep edilebilir. Bunlar alacağınız krediye göre farklılık göstermektedir. Kredi tahsis ücreti için maksimum 3 bin TL alınmaktadır ekspertiz ücreti için maksimum tutar 1500 TL, ipotek tesis ücreti için maksimum tutar 320 TL’dir. Yıllık maliyet oranıysa örnek %15,68 gibi bir oran belirtilmektedir.

Kredi başvuru ve konut kredisi için detaylı bilgi almak isteyenler Garanti iletişim kanallarını kullanabilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol