Garanti Bankası Peşinatsız Ev Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Ev sahibi olmak isteyenler için birçok kredi fırsatının bulunduğu bankacılık sektörü her gün yeni bir konut kredisi sunarak müşterilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler türetmektedir.

Garanti Bankası konut kredileri, müşterilerin her ihtiyacına özel ödeme planlarıyla bu fırsatı sağlamaktadır.  Konut kredisi kullanırken peşinat ödemeden evini kredi kullanarak satın almak isteyenler Garanti Bankası Peşinatsız Ev Kredisi ile bunu sağlayabilirler.

Peşinatsız konut kredisi normalde konut kredisi için %25 oranında ödemeniz gereken peşinatı ödemeyip konut fiyatının tamamı için kredi çekmenizi sağlamaktadır. Peşinatsız ev kredisi için banka, 240 aya kadar varan vade fırsatları sunmaktadır. Kredi için belirlenen faiz oranlarıyla %1,19’dur.

Peşinatsız konut kredisi için hem sahip olduğunuz evi teminat olarak göstermeniz hem de alacağınız evi teminat göstermeniz gerekmektedir. Böylece konutun tamamı için kredi kullanabilirsiniz. İki konut için de ekspertiz işlemi gerçekleştirileceğinden her iki konut için 2 ekspertiz ücreti alınacaktır. Kredi başvurusu için hemen Garanti şubeleri, Garanti Mortgage ve Garanti internet bankacılığı kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Peşinatsız ev kredisi kapsamında sizden ekspertiz ücretinin yanı sıra kredi tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti, çeşitli sigorta ücretleri ve vergi masrafları talep edilebilir. Bunlar alacağınız krediye göre farklılık göstermektedir. Kredi tahsis ücreti için maksimum 3 bin TL alınmaktadır ekspertiz ücreti için maksimum tutar 1500 TL, ipotek tesis ücreti için maksimum tutar 320 TL’dir. Yıllık maliyet oranıysa örnek %15,68 gibi bir oran belirtilmektedir.

Kredi başvuru ve konut kredisi için detaylı bilgi almak isteyenler Garanti iletişim kanallarını kullanabilirler.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...